Φόρουμ σε μια web page...

Started by Khronos, December 11, 2006, 01:24:25 PM

Previous topic - Next topic

Khronos

Εστω οτι έχω ένα site που όλες οι σελίδες του έχουν ένα συγκεκριμμένο header, ένα footer και ένα left menu. Στο body μιας σελίδας θέλω να εμφανίζεται το φόρουμ. Πως μπορώ να το κάνω αυτό? Δεν ξέρω αν μπορώ να γίνω πιο συγκεκριμμένος!

agridoc

Σε τι είναι γραμμένο το site σου;

Μπορείς να δώσεις link;
  For Greek aeromodellers and our friends around the world  - Greek Button sets for SMF - Greeklish to Greek mod
Δeν αφιερώνω χρόνο για μηνύματα σε greeklish.

Khronos

Το θέμα είναι οτι δεν το έχω φτιάξει ακόμα το site. Τώρα το σχεδιάζω γιαυτο θέλω να δω πως θα το κάνω.

agridoc

Khronos η ερώτηση σου, όπως διαμορφώνεται τώρα, φαίνεται να είναι:

Πως θα φτιάξω το site μου;

Το SMF μπορεί να δεθεί αρμονικά με πολλούς τύπους site αλλά πρώτα φτιάχνεις το site ανάλογα με τι θέλεις και μπορείς να κάνεις και να συντηρείς και μετά συζητάμε.

Στην πορεία το site μπορεί να αλλάξει. Το σημαντικό είναι τα δεδομένα που θα περιέχει, όχι τα προγράμματα.

Αυτή την στιγμή, η πιο απλή επιλογή, χρησιμοποιώντας σαν βάση το SMF, είναι να βάλεις το Tiny Portal. Θα μάθεις αρκετά, θα συγκεντρώσεις στοιχεία και αυτό μπορεί να το κάνεις χωρίς να βλέπει κανένας την δουλειά σου μέχρι ν' αποφασίσεις εσύ.

Θα χρειαστεί μελέτη και δουλειά. Μην περιμένεις με μια απάντηση σε φόρουμ να σου λυθούν όλες οι απορίες.
  For Greek aeromodellers and our friends around the world  - Greek Button sets for SMF - Greeklish to Greek mod
Δeν αφιερώνω χρόνο για μηνύματα σε greeklish.

Advertisement: