News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

shoutbox

Started by immortalis, December 12, 2006, 03:20:26 PM

Previous topic - Next topic

immortalis

Moze li tko meni, tupsonu, preporuciti neki dobar shoutbox, u kojem bi mogli postati samo registrirani(ulogirani) clanovi, i kako da to napravim/instaliram?

Ili jos bolje, neki chat, ali da kada se registriras na forum, da si automatski registriran i na chat :)

btw: ja se nadam da mi sada netko nece uletiti sa ponudom da mi to napravi, ako platim tolko i tolko.. :D

Mile

#1
Bilo bi dobro da pišete za koju verziju SMF-a tražite mod. U svakom slučaju - evo pogledaj ovdje, SMF Shoutbox, v1.15, http://mods.simplemachines.org/index.php?mod=412

Taj mod sam koristio na 1.1RC3 i službeno nije nadograđen na verziju kompatibilnu sa 1.1 final, ali ljudi kažu da radi bez problema. Pa ti probaj. Sve postavke koje si ti zatražio u vezi dozvola možeš namjestiti u permissionima pojedine grupe korisnika, kada instaliraš mod

immortalis

a da pojasnis kako da to instaliram?
i dal je moguce to samo ubaciti u jedno stranicu, ne da bude 'u' forumu??

MarkoWeb

Ne bih da ti kvarim neke planove ali ne vidim svrhu ovog mod-a
Sam forum sluzi za diskusiju, ako ubacis bilo koju vrstu chat-a samm tim ces biti na gubitku sto se tice pisanja po forumu...

immortalis

Quote from: Marko_ on December 13, 2006, 12:38:07 PM
Ne bih da ti kvarim neke planove ali ne vidim svrhu ovog mod-a
Sam forum sluzi za diskusiju, ako ubacis bilo koju vrstu chat-a samm tim ces biti na gubitku sto se tice pisanja po forumu...

a dal bi se moglo namjestiti kako da kada npr oni koji imaju preko 50 postova mogu vidjeti chat? :)

MarkoWeb

Instaliraj chat pa ces videti sigurno ima neka podesavanja, mozda mozes da namestis da odredjene korisnicke grupe mogu da pristupaju chat-u a samim tim i sa kolko postova :)

Advertisement: