News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Koristite li hrvatski kao jezik na ovom službenom forumu?

Started by Bernard T., January 02, 2007, 03:20:25 PM

Previous topic - Next topic

Bernard T.

... naime, slučajnim pogledom u neke od vaših profila vidim da uglavnom imate postavljen jezik na "english" umjesto "croatian"... namjerno ili slučajno?

Eto, čisto da vas obavijestim da je ta opcija dostupna ovdje još od kad postoji ovaj hrvatski subboard  8) ... promjeniti možete jednostavno u vašem profilu, a osim našeg jezika to donosi i još jednu zanimljivost a to je da se tada u glavnom indexu ovog foruma hrvatske podrubrike izdvajaju od ostalih u poseban blok...
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Robi052


Bernard T.

://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

markonio

Ja sam prije koristio onaj izbornik... Ali sada sam stavio na hrvatski jezik!

Excalibur!

Ja ga koristim, ali je nakon obnavljanja foruma 30.12.2006 ponovno trebalo u svom profilu odabrati ovu opciju...

Bernard T.

Quote from: Excalibur! on January 03, 2007, 12:29:03 PM
Ja ga koristim, ali je nakon obnavljanja foruma 30.12.2006 ponovno trebalo u svom profilu odabrati ovu opciju...

je, greškom su svi resetirani na engleski
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

zlocka

i prije sam ga koristila
to je čisto anketarsko pitanje ili ima nešto skriveno iza njega?  ???  ::)

Bernard T.

Hehe, Zloćka, nema ništa skriveno, jednostavno sam mislio da ljudi to ne znaju ili ne primjećuju itd...  :P
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector


immortalis

Navikao sam se, jer kada prebacim na hrvatski, drugacije su poredani forumi, a na to nisam navikao..

Suby

Sad sam tek premjestila na Hrvatski, a inače se bolje snalazim na Engleskom...

Jole85

::: www.Spalionica.com - Portal ::: www.Forum.Spalionica.com - Forum :::

VeAn

Ja sam novi u ovome pa mi treba mala pomoc.

Instalirao sam forum, ali NE MOGU namjestiti hrvatski jezik.

Uopce nema onog klizaca desno gore da mogu birati.
Malo sam gledao po postavkama i skuzio da je jezik verzija 1.1

A moj forum 1.1.1
Mislim da je to problem.

Ako netko znam, molim vas za rjesenje ovog problema...

Hvala...

mariopazi

Super je ovo rijeseno na SMF forumu - volio bi znati kako . A inace koristim ovdje hr odavno (odkad sam se regao  ;))

bonsaizg

hxxp:hbf.my-bonsai.com/ [nonactive] koristi hr od početka. a to i nije tako dugi period. Zadovoljni smo, ali zanima me jel u planu pojednostaviti postavljanje galerije na hr? Kad instaliram galeriju, u en je sve u redu, ali u hr nemam linkove prema galeriji i isto tako u c-panelu nema opcije za galeriju.

spidermanhr

koristio od početka, ali pošto su su postavke vratile, nisam do danas promijenio  :P

Excalibur!

Mislim da ovo više ne radi kako treba sa SMF-om 2.0 Alpha...

Zwerko

Zato se i zove Alpha...Jos i dobro radi.Cekaj dok dodje beta pa RC....Treba imati ... da testiras ovdje gdje je dnevno posjeta 1k+ ljudi

John_Doe

Kad sam se tek bio regao stavio sam hrvatski, ali nisam skužio da se to promijenilo, tj. da su resetirali. Sad sam ponovo vratio na Hrvatski.  8)

Sikterica


Advertisement: