Gramaticke ispravke

Started by cro.senator, January 04, 2007, 11:09:53 AM

Previous topic - Next topic

cro.senator


ekipa, imam pitanje...

kako da izmijenim gramaticke pogreske, koje se pojavljuju u hrvatskom prijevodu?? ... koristim SMF 1.1.1.
i Default_Modern temu... primarni jezik na forumu je hrvatski...

ovako: u gornjem desnom kutku npr. pise mi kod datuma SIJEANJ ili VELJAA ili OUJAK (tamo gdje bi trebalo biti dijakritickih znakova nema nista, pa izgleda zbunjujuce...) isto tako kod posta pise npr: Odg: Anketa
Sijeanj 03, 2007, 12:19:05

i jos nesta: kad pogledam trenutne akcije na forumu, pise mi: "Regsitracija na forum" umjesto naravno "Registracija na forum"...

jos nesta... kad se zele pogledati statistike, pise mi: "Najčešćii pokretači tema", s jednim "i" viška...
preko ftpa sam skuzio da samo default tema (/public_html/forum/Themes/default/languages) ima subfolder zvani languages, dok moja tema (koja je primarna) to nema (/public_html/forum/Themes/Default_Modern)... ima samo subfolder "images" i to je to...

pokusavao sam iz default teme (iz njenog foldera) editirati onaj "index.croatian.php" i maknuti sve te dijakriticke znakove... al kad sam overwriteao nije bilo nikakvog efekta... ne znam vise...

dajte ljudi pomozite, hvala vam lijepa i sve najbolje u novoj 2007.  ;)

Bernard T.

Evo, ja ću premjestiti ovu temu u podrubriku "Prijevod SMF-a", a u ovoj rubrici imaš post za prijavu grešaka u prijevodu (ako ih pronađeš još) pa ću ja ispraviti u SVN-u croSMF prijevoda

Sve datoteke prijevoda se nalaze u /Themes/default/languages/ pa tamo potraži i izmjeni..
://#  Orion | Federation Servers | Info Sector

Advertisement: