News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Dilber Mc de Birde siyah olsa?

Started by forumdenge.com, January 18, 2007, 09:11:02 AM

Previous topic - Next topic

forumdenge.com

Slm arkadaşlar... Dilber mc de Birçok reng var ama Şu sıralar üyelerden siyah temayıda
isteyenlerin sayısı çoğaldı
Bunu style dosyaları ile oynayarak yapabiliriz ama Benim o kadar bilgim Yok deneyen arkadaşlar oldu mu?

Yapabilen varsa bizimle paylaşırmı...

Not:Arama yaptım Ama Yapılmamış...
www.forumdenge.com/forum
www.forumdenge.com

# kudret

zannetmiyorum o sadece OdTÜ ye yapılmıs ücretli bir tema alakası yok !

forumdenge.com

www.forumdenge.com/forum
www.forumdenge.com

MagoSa

o cevher mc eğer harzem yayınlamaktan vazgeçtiyse bilemiyorum.benim bildiğim harzem onu 14 renk yapıp öyle yayımlayacaktı.

# kudret

grafiker yürütmüştü ama bilemiyorum :D

...:::unicorn:::...

Quote from: forumdenge.com on January 18, 2007, 12:47:43 PM
Peki Yapan arkadaş oldu mu ki?

siyah olarak ben yapmıştım ama artık kullanmadığım için silmişim...

forumdenge.com

www.forumdenge.com/forum
www.forumdenge.com

Gr@fiker

lenn ebn yürüttüm evet 16 renk yaptım dilber i ;D
İ dont have a msn

# kudret

bende söledim söleyin grafikere size versin :P

o hepsini yürütmüş :D

odtüdekini forumsunucudakini daha nicelerinkini  :=)

ama harzem ne der bilemem :S

benim gönlüm kullanmamanızdan yana :D

forumdenge.com

:) Tamam da ben sadece siyahı istiyorum :D
www.forumdenge.com/forum
www.forumdenge.com

# kudret

artık o kadarınıda sen yap bea :D

al grafikerden o temayı biraz değişime uğrat :D

forumdenge.com

Grafiker :) Pm pls :P Harzem kızmasın sonra :)
www.forumdenge.com/forum
www.forumdenge.com

yardim

Grafiker banada bi pmyle bi zahmet at abi bizim forumdda istiyen cok

SiveroN

Üzerinden 1 Gün geçtiği için flood hakkına sahibim arkadaşımız göremez aşağıdaki konuyu değiştirme yaparsam

Sana bahsettiğim style.css ve buton oluşturucular burda mevcut en kralını yaparsın ;)

http://www.simplemachines.org/community/index.php?board=104.0

forumdenge.com

Quote from: SiveroN on January 21, 2007, 03:05:43 AM
Üzerinden 1 Gün geçtiği için flood hakkına sahibim arkadaşımız göremez aşağıdaki konuyu değiştirme yaparsam

Sana bahsettiğim style.css ve buton oluşturucular burda mevcut en kralını yaparsın ;)

http://www.simplemachines.org/community/index.php?board=104.0

bunu aradım ve buldum... Ama tam bana cevap vermiyor.. sağol yinede...
www.forumdenge.com/forum
www.forumdenge.com

serdarserdar

çok uzun süredir arıyorum ve hala bulamadım lütfen birisi yardımcı olabilir mi?

dilber mc renkleri dışında bi renk yapabiliyomuyuz temayı, style.css dosyasında renk kodlarını değiştirerek yapılabilir mi bu. siyah kullanmak istiyorum mesela, herhangi bir temanın tonunu değiştirmek istiyorum. dilber mc'deki kırmızı tam istediğim bi kırmızı değil, yada bordo kullanmak istiyoum ama yok. kendim yapabilirimiyim yardımcı olurmusunuz lütfen

Hoochie Coochie Man

Quote from: serdarserdar on September 05, 2008, 05:04:09 AM
çok uzun süredir arıyorum ve hala bulamadım lütfen birisi yardımcı olabilir mi?

dilber mc renkleri dışında bi renk yapabiliyomuyuz temayı, style.css dosyasında renk kodlarını değiştirerek yapılabilir mi bu. siyah kullanmak istiyorum mesela, herhangi bir temanın tonunu değiştirmek istiyorum. dilber mc'deki kırmızı tam istediğim bi kırmızı değil, yada bordo kullanmak istiyoum ama yok. kendim yapabilirimiyim yardımcı olurmusunuz lütfen

Style'dan istediğiniz rengi düzenleyebilirsiniz diyeceğim ama sadece onla da yetinilmez. resimlerinde rengini değiştirmelisiniz, biliyor iseniz kolaylıkla yapabilirsiniz.
İnadına SMF 1.1.X

serdarserdar

hangi resimlerden bahsediyosunuz, images klasöründeki resimler mi.

detaylı bi açıklama yaparsanız çok memnun olurum, nası yapıcam bu işi

Hoochie Coochie Man

Quote from: serdarserdar on September 05, 2008, 08:08:47 AM
hangi resimlerden bahsediyosunuz, images klasöründeki resimler mi.

detaylı bi açıklama yaparsanız çok memnun olurum, nası yapıcam bu işi

evet images klasöründeki.. orada temanın grafikleri mevcut. onların da rengini değiştirmeniz gerek. Bu bilginiz var mı?
İnadına SMF 1.1.X

bbTURK

If you want to have a different color other than these colors, I may create one for you for 100$. You can contact me for details at [email protected]
türkçesi
bu renklerden başka renk istiyorsan, senin için 100$a yapabilirim. Ayrıntılar için [email protected] adresnden iletişime geç, diyor harzem kendi sitesinde.
eğer kendin yapamazsan sanırım paraya kıyabilirsin :) .

Sinan ANDIRMAN

bence deymez bu ozaman söylenmiş bir laf şimdi hemen hemen herkes tema editlemeyi biliyor
arkadaşım tüyo gayet basit style.css den background,background-color lardaki değerleri #000000 la değiştireceksin(tabi bunu kendine göre ayarla hepsine o değeri verme sakın bu durumda yazı fontlarına #ffffff yani beyaz renk verki yazılar gözüksün) daha sonrada temanın images klasöründe titlebg.gif ve catbg.gif gibi resim dosyaları bulunur bunlarıda siyah yaptınmı al sana siyah DilberMc ;)

Evo™

Harzem sağlam para istemiş :P Bence değer Harzem yaptıysa kesin satar yapar yabancılara satmıştır bile öyle bence :D Photoshop falan biliyorsan resim dosyaları ile oynarsın iki de style.css ile oyna yaparsın.

Sinan ANDIRMAN

bence çok para istemiş bu kadar parayla artık günümüzde bir şirkete vasat bir site yapılabilir.ama Harzem pazarlamayı iyi biliyor helal olsun ona onun ekmeğine yağ sürmek için yazmıyorum bunları fakat bu işleri artık hemen hemen herkes yapıyor yani 100 dolara 10 tane paralı özel tema yaptırabilirsin.bana katılıyormusunuz bilmiyorum ama bu kadar para verilmesi saçma ve kimse ona bu iş için bukadar para vereceğini düşünmüyorum...

Evo™

Şimdi konu Harzem'in teması değil de şunu belirtmeden geçemeyeceğim adamın teması Smf'de en çok indirilen kullanılan temaların başında geliyor ayrıca multicolor olarak ilk temalardan birisi onunkiydi sanırım bide *eren arkadaşımızın vardı  o tarihlerde istemiş olduğu bir paraydı zaten o zaman bu kadar ne smf kullanan vardı nede bu kadar insanlara yardım edenler çoğumuz birşey bilmiyordu bende dahil onlar sayesinde öğrendik zaten bizlerde şuan ne uğraşır nede yapar neyse fazla uzamasın dağılmasın da konu.

Sinan ANDIRMAN

zaten yukarıdada açıklamıştım neyse üstadlara herzaman saygı duymak gerekir tabiki.birde dediğin gibi dağılması konu ;)

serdarserdar

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar, style.css'den kodları değiştirerek yapıyorum tabiki ama benim için önemli olan images klasöründeki gif resimler. photoshop bilmediğim için sıkıntı yaşıyorum ama onuda modlardan birisine yaptırırım. teşekkürler ilgilnizden dolayı.

harzem'e de teşekkür ederim bu arada, tema gerçekten takdire şayan. çok para istemiş gibi geldi ama şöle bi düşündüm de ben olsaydım acaba ne kadar isterdim :)

selametle...

Evo™

Yarın resimlere bakmaya çalışacağım sizin için.

www.logocu.tr.cx

Advertisement: