News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

Dilber Mc de Birde siyah olsa?

Started by forumdenge.com, January 18, 2007, 09:11:02 AM

Previous topic - Next topic

bbTURK

If you want to have a different color other than these colors, I may create one for you for 100$. You can contact me for details at [email protected]
türkçesi
bu renklerden başka renk istiyorsan, senin için 100$a yapabilirim. Ayrıntılar için [email protected] adresnden iletişime geç, diyor harzem kendi sitesinde.
eğer kendin yapamazsan sanırım paraya kıyabilirsin :) .

Sinan ANDIRMAN

bence deymez bu ozaman söylenmiş bir laf şimdi hemen hemen herkes tema editlemeyi biliyor
arkadaşım tüyo gayet basit style.css den background,background-color lardaki değerleri #000000 la değiştireceksin(tabi bunu kendine göre ayarla hepsine o değeri verme sakın bu durumda yazı fontlarına #ffffff yani beyaz renk verki yazılar gözüksün) daha sonrada temanın images klasöründe titlebg.gif ve catbg.gif gibi resim dosyaları bulunur bunlarıda siyah yaptınmı al sana siyah DilberMc ;)

Evo™

Harzem sağlam para istemiş :P Bence değer Harzem yaptıysa kesin satar yapar yabancılara satmıştır bile öyle bence :D Photoshop falan biliyorsan resim dosyaları ile oynarsın iki de style.css ile oyna yaparsın.

Sinan ANDIRMAN

bence çok para istemiş bu kadar parayla artık günümüzde bir şirkete vasat bir site yapılabilir.ama Harzem pazarlamayı iyi biliyor helal olsun ona onun ekmeğine yağ sürmek için yazmıyorum bunları fakat bu işleri artık hemen hemen herkes yapıyor yani 100 dolara 10 tane paralı özel tema yaptırabilirsin.bana katılıyormusunuz bilmiyorum ama bu kadar para verilmesi saçma ve kimse ona bu iş için bukadar para vereceğini düşünmüyorum...

Evo™

Şimdi konu Harzem'in teması değil de şunu belirtmeden geçemeyeceğim adamın teması Smf'de en çok indirilen kullanılan temaların başında geliyor ayrıca multicolor olarak ilk temalardan birisi onunkiydi sanırım bide *eren arkadaşımızın vardı  o tarihlerde istemiş olduğu bir paraydı zaten o zaman bu kadar ne smf kullanan vardı nede bu kadar insanlara yardım edenler çoğumuz birşey bilmiyordu bende dahil onlar sayesinde öğrendik zaten bizlerde şuan ne uğraşır nede yapar neyse fazla uzamasın dağılmasın da konu.

Sinan ANDIRMAN

zaten yukarıdada açıklamıştım neyse üstadlara herzaman saygı duymak gerekir tabiki.birde dediğin gibi dağılması konu ;)

serdarserdar

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar, style.css'den kodları değiştirerek yapıyorum tabiki ama benim için önemli olan images klasöründeki gif resimler. photoshop bilmediğim için sıkıntı yaşıyorum ama onuda modlardan birisine yaptırırım. teşekkürler ilgilnizden dolayı.

harzem'e de teşekkür ederim bu arada, tema gerçekten takdire şayan. çok para istemiş gibi geldi ama şöle bi düşündüm de ben olsaydım acaba ne kadar isterdim :)

selametle...

Evo™

Yarın resimlere bakmaya çalışacağım sizin için.

www.logocu.tr.cx

Advertisement: