Haber Botu Resimli Ve Detaylı Anlatım

Started by mersindost, January 26, 2007, 05:07:19 PM

Previous topic - Next topic

NoPasaran

NTV de türkjçe karakter sorunu verdi..
kralkartal.net SMF 2.0.8

NoPasaran

UTF-8 kullanmayanlar faydalanamayacakmı :s

Bütün türkçe karakterler bozuk
kralkartal.net SMF 2.0.8

lemanyak

ya ekteki languege dosyaısı nerdeeee :S
Hayat Her Seye Rağmen Güzeldir...

lemanyak

ta bozuk bozuk cıkıo :( yazılar ne yapmam gerek lütfen artık yardımcı olun kullandığım sürümd eçöl ateşi

mersindost

Quote from: lemanyak on August 17, 2007, 08:41:00 PM
ta bozuk bozuk cıkıo :( yazılar ne yapmam gerek lütfen artık yardımcı olun kullandığım sürümd eçöl ateşi

Mod`Lar Default Tema İçindir ( Bunu 2 Seneden Beri Benim Gibi Yüzlercesi Söyledi.!! )
I Am Simple Machines Hero, Because I LOVE Simple Machines

lemanyak

mersindost

Quote from: lemanyak on August 18, 2007, 07:55:30 PM
Yalnız defaulta da aynı sorun orda :)

Ama Bu Mod İlk Paylaşıma Açıldıgında Birden Fazla Yerde test Edildi.Ondan Sonra yayınlandı.hatalı bir mod yayınlanmaz ki :)

Hatalarını da bu konuya yazılan yorumları takip ederek  çözebilirsin.

lemanyak

baq özel mesaj atiim iki dk beniml eilgilenir misn ?

yucelkaraa

Ben kopux.net'ede kurdum ama türkçe karakter sorunu var halletmemizin bir yolu yokmu?

JeeFo

ömerbaba44

ya eklenmiyor ya benim diğer sitede olmuştu ama karekter sorunu vardı bu sitede hiç olmadı üestelik siteyi kasıyor

SaNaLAdReS.CoM

arkadaşlar lütfen bu mesajımdan sonra tartışmayı bırakalım ve
insanların bu modu kurabilmeleri için gerekli tüm yardımları yapalım.
çoğu arkadaş kuramamış ve onlar gibi bende kuramadım.
üstatlarımız alttaki soruları cevaplarsa sanırım herkes kurucak bu modu.

--- sorulara geçelim ---

modu benim gibi manuel kuranlar FeedPostersql dosyasını veritabanına nasıl ekliyecekler?
bu mod sadece defaul temadamı geçerli yoksa hepsinde çalışıyormu?
forumu utf-8 olmayanlar karakter sorunumu yaşayacaklar?

şimdiden teşekkürler...

exorcist

"Ä°" => "İ",
               "ı" => "ı",
               "ü" => "ü",
               "ÅŸ" => "ş",
               "Åz" => "Ş",
               "ö" => "ö",
               "ç" => "ç",
               "Ç" => "Ç",
               "ÄŸ" => "ğ",
               "âï" => "'",
               "&0220" => "Ü",
               "&0214" => "Ö",
               "Ğ" => "Ğ",

bunu nasıl entegre edebiliriz acaba proflar ilgilense bir zahmet büyük ihtimal düzelir ben deneyeyim dedim olmadı!

witchkingofangmar

Fatal error: Function name must be a string in /home/******/domains/*******.net/public_html/forum/Sources/FeedPoster.php on line 107

arkadaşlar herşeyi yazp haber ekle dediğim zaman bu hatayı veriyor. ne yapmam lazım?

dangerahmet

Kurdum Hata FaLan Vermedi Ama Hala Haber EkLenmedi...
www.maynaqforum.com [nofollow]

Forumsancak

Forumsancak.com [nofollow]
Sitemap [nofollow] l Sitemap1 [nofollow] l Sitemap2 [nofollow] l Arsiv [nofollow] l Arsiv2 [nofollow] l Tagged [nofollow] l UrlList [nofollow] l imode [nofollow]

kazurat

Arkadaşlar 2 kere kurdum hiç bir problemle karşılaşmadım. Yapan ve anlatan arkadaşların ellerine sağlık.

çalışması için admin panelinden girdiğinizde fees postere tıkladığınızda açılan sayfada altta "Use fake Cron jobs. Checks if feeds need to be updated on each page load." diye yanınta "tik" atacağınız bir nokta olan bu yazı var buna "tik" atmak ve save etmek gerek yoksa çalışmıyor.

Karakter bozukluklarının sebebi haberi aldığınız kaynaktan kaynaklanmakta.

Ben uzun bir süre http://www.digimedya.com/rss [nofollow] dan aldım haberleri. hiçbir dil problemi yaşamadım. Fakat onlarda siteyi askıya alınca açıkta kaldım. malesef

hürriyet rss denedim olmadı ama cnnturk rss leri hiç bir dil problemi çıkartmıyor isteyen arkadaşlar deneyebilir.

ben bu modu 2 ayrı temaya kurdum ve hiç bir sorun yaşamadım yani temalara sorun çıkartmıyor. zaten rss den aldığı haberleri sizin gösterdiğiniz önceden oluşturduğunuz konu başlığının altına ekliyor. Temayla çok fazla bir işi yok.

saygılar

mersindost

Teşekkür ederim bu Açıklaman İçin.Beni büyük bir dertten kurtardın  :-*

ogretmen71

Hocam botu kurdum hiç bir hata vermedi ancak hiç bir haberde eklemedi. Baktım ki haber maber yok biraz karıştıralım dedim ve kaç dakikada bir haber eklensin kısmını 1 dakikaya indirince bir tane haber geldi fakat bir gün geçti hala başkası yok. Ne olabilir ki sorun? :S

exorcist

Advertisement: