News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Banovao sam sam sebe

Started by kopmania, February 04, 2007, 09:58:15 AM

Previous topic - Next topic

kopmania

Imam pravi forum i test forum, i ja nesto pokusavao na test forumu da banujem usera banujem nekog drugog ne sebe i on meni kaze banovan si, a najbolja fora i na ovom drugom pravom forumu.,
kKako da se vratim?????
Uzivaj u skijanju dok mozes

Aifel

ja bih ti savetovao da kazes nekom prijatelju da se reguje i imas uputstvo za ftp kako da ubacis tog lika za admina.Ubacis ga u bazi i on ti skine ban

JovanT

Објасни нам како си то успео да банујеш самог себе? Мислим да SMF не дозвољава тако нешто. А уз то, не можеш да забраниш администраторе.

Јел су та два форума одвојена? Да ли користе исте или различите базе? Просто је немогуће да ако себе забраниш на једном форуму, истовремено забраниш и на другом...

MarkoWeb

Mozes da banujes samog sebe, a mozes i da sekines administratora taokdje sam sebi.
E sad ako imas jos nekog admina neka ti on skine a ako nemas onda pocni da se navikavas na to da nisi clan/admin foruma ;)

kopmania

Ma nisam se uopste banovao. Nesto sam testirao banovanje i banovao korisnika ali cookies oni su pravili problem kad sam ih izbrisao bilo je u redu
Uzivaj u skijanju dok mozes

vejin

I kod nas se desilo da se administrator sam banovao, ali sam se ja ulogovao i ponovo ga registrovao.

metaphysic

A ja sam izbrisao sve clanove
(na localhostu radim)
znaci ne mogu da idjem kao admin
imali nacina da napravim admin nalog

Waske

Registruj se ponovo pa idi u bazu, tačnije u members, tamo nađeš taj svoj novi nick i daš mu status administratora ...

Tako bih bar ja uradio.

dan555

Vrati bekap baze. Tako ćeš vratiti i sve članove i sebe kao admina.

Bob Marley

Quote from: kopmania on February 04, 2007, 09:58:15 AM
Imam pravi forum i test forum, i ja nesto pokusavao na test forumu da banujem usera banujem nekog drugog ne sebe i on meni kaze banovan si, a najbolja fora i na ovom drugom pravom forumu.,
kKako da se vratim?????

Ja se tebi iskreno divim :)

Waske

Registrujes se ponovo, udjes u bazu, stavis ID koji ti je bio i stavis da budes administrator!

Advertisement: