Banovao sam sam sebe

Started by kopmania, February 04, 2007, 09:58:15 AM

Previous topic - Next topic

kopmania

Imam pravi forum i test forum, i ja nesto pokusavao na test forumu da banujem usera banujem nekog drugog ne sebe i on meni kaze banovan si, a najbolja fora i na ovom drugom pravom forumu.,
kKako da se vratim?????
Uzivaj u skijanju dok mozes

Aifel

ja bih ti savetovao da kazes nekom prijatelju da se reguje i imas uputstvo za ftp kako da ubacis tog lika za admina.Ubacis ga u bazi i on ti skine ban

JovanT

Објасни нам како си то успео да банујеш самог себе? Мислим да SMF не дозвољава тако нешто. А уз то, не можеш да забраниш администраторе.

Јел су та два форума одвојена? Да ли користе исте или различите базе? Просто је немогуће да ако себе забраниш на једном форуму, истовремено забраниш и на другом...

MarkoWeb

Mozes da banujes samog sebe, a mozes i da sekines administratora taokdje sam sebi.
E sad ako imas jos nekog admina neka ti on skine a ako nemas onda pocni da se navikavas na to da nisi clan/admin foruma ;)

kopmania

Ma nisam se uopste banovao. Nesto sam testirao banovanje i banovao korisnika ali cookies oni su pravili problem kad sam ih izbrisao bilo je u redu
Uzivaj u skijanju dok mozes

vejin

I kod nas se desilo da se administrator sam banovao, ali sam se ja ulogovao i ponovo ga registrovao.

metaphysic

A ja sam izbrisao sve clanove
(na localhostu radim)
znaci ne mogu da idjem kao admin
imali nacina da napravim admin nalog

Waske

Registruj se ponovo pa idi u bazu, tačnije u members, tamo nađeš taj svoj novi nick i daš mu status administratora ...

Tako bih bar ja uradio.

dan555

Vrati bekap baze. Tako ćeš vratiti i sve članove i sebe kao admina.

Bob Marley

Quote from: kopmania on February 04, 2007, 09:58:15 AM
Imam pravi forum i test forum, i ja nesto pokusavao na test forumu da banujem usera banujem nekog drugog ne sebe i on meni kaze banovan si, a najbolja fora i na ovom drugom pravom forumu.,
kKako da se vratim?????

Ja se tebi iskreno divim :)

Waske

Registrujes se ponovo, udjes u bazu, stavis ID koji ti je bio i stavis da budes administrator!

Advertisement: