News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

MySQL username MySQL password sorunu...

Started by doktor_24, June 28, 2008, 11:11:45 AM

Previous topic - Next topic

doktor_24

arkadaslar ben 1.1.5 kurmak icin firezilladan ftp aracılıgı ile smf 1.1.5 attım hersey tamam ama su hatayı veriyor

:MySQL username MySQL password yanlıs diyor bana yardımcı olur musunuz bütün ftp sifrelerim elimde hepsini uyguladım ama olmadı...

doktor_24

Quote from: doktor_24 on June 28, 2008, 11:11:45 AM
arkadaslar ben 1.1.5 kurmak icin firezilladan ftp aracılıgı ile smf 1.1.5 attım hersey tamam ama su hatayı veriyor

:MySQL username MySQL password yanlıs diyor bana yardımcı olur musunuz bütün ftp sifrelerim elimde hepsini uyguladım ama olmadı...

buraya hangi sifreyi uygulayacaz ya da cpanelden mi yapacagız acıklar mısınız??

TiReDsOuL

hostuna sorarak onları alabilirsin free host mu kullanıyorsun yoksa

smfthemes.org --language moderator
Özel mesajla yardım istemeyin artık okumuyorum bile..
Do NOT PM me for support unless I invite you, I will ignore you.
--------------------------------------
Uzun bir süre yok....

ZorbAA

ftp şifreni değil, database şifreni ve kullanıcı adını gireceksin. sitenin kontrol panelinden yeni bir veritabanı oluştur onun kullanıcı adı ve şifresini gir.
by ZorbAA

doktor_24

Quote from: TiReDsOuL on June 28, 2008, 11:14:49 AM
hostuna sorarak onları alabilirsin free host mu kullanıyorsun yoksa

hayır free host degil normal alan ama iste tam kurdum smf'yi bu kısımdan ileri gitmiyor MySQL username MySQL password
yanlıs diyor..

doktor_24

Quote from: ZorbAA on June 28, 2008, 11:15:40 AM
ftp şifreni değil, database şifreni ve kullanıcı adını gireceksin. sitenin kontrol panelinden yeni bir veritabanı oluştur onun kullanıcı adı ve şifresini gir.

arkadasım tam olarak bilmiyorum biraz acar mısın konuyu cpanel mi oluyor bu dedigin ftpden mi yapacagım bunları...

TiReDsOuL

cpanelden db olusturacaksın oradaki kullanıcı adı ve şifreni gireceksin belirttiğin yerlere

Not: Arka arkaya mesaj göndermemeye özen gösterin konunuz kilitlenebilir benden söylemesi :)

Uzun bir süre yok....

ZorbAA

Quote from: TiReDsOuL on June 28, 2008, 11:18:50 AM
cpanelden db olusturacaksın oradaki kullanıcı adı ve şifreni gireceksin belirttiğin yerlere

Not: Arka arkaya mesaj göndermemeye özen gösterin konunuz kilitlenebilir benden söylemesi :)
by ZorbAA

doktor_24

Quote from: TiReDsOuL on June 28, 2008, 11:18:50 AM
onu nasıl olusturacam iste ilk defa kuruyorum kusura bakmayın... ftpden girecem ölemi ordan nasıl db oluturacam acıklar mısın..

TiReDsOuL

Uzun bir süre yok....

Advertisement: