Sticky First Post στα Ελληνικά

Started by alitissa, February 11, 2007, 09:55:28 AM

Previous topic - Next topic

alitissa

Λόγο του ότι δεν κατέχω και πολλά περί ελληνικοποίησης των διάφορων mod, αν γνωρίζει κάποιος για το Sticky First Post (extends sticky topic) 1.3.0 ποιες αλλαγές πρέπει να γίνουν? έκανα την πιο κάτω αλλαγή στο modifications.greek.php.  Δουλεύει αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να κάνω και κάτι άλλο.

Quote// Begin stickyFirstPost entries
$txt['non_sticky_topics'] = "Κανονικά Θέματα";
$txt['sticky_topics'] = "Μόνιμα Θέματα";
// End stickyFirstPost entries 

Ευχαριστώ  :)

Sticky First Post (extends sticky topic) 1.3.0 & 1.3.1beta

Eπεκτείνει τα Μόνιμα θέματα διαχωρίζοντας τα από τα Κανονικά Θέματα (με μια γραμμή). Δεν υπάρχει επιλογή για απενεργοποίηση.  Η ενεργοποίηση του γίνεται αυτόματα με την δημιουργία Μόνιμου Θέματος.

Greek


alitissa


agridoc

Απ' ότι είδα είναι εντάξει και για το 1.31beta. Ετσι έγινε αλλαγή στους τίτλους όλων των μηνυμάτων και προστέθηκε στο SMF Mods - Ελληνικές μεταφράσεις

Υπενθυμίζω από εκεί το

QuoteΧρήσιμο θα ήταν, για όσους δεν γνωρίζουν αγγλικά, να προστεθεί στο αρχικό μήνυμα και μια περιγραφή στα ελληνικά για το τι κάνει το κάθε mod.

Μπορεί να βρεθούν ποια αρχεία γλώσσας αλλάζει το mod κάνοντας αναζήτηση για english.php στα αρχεία εγκατάστασης του.
  For Greek aeromodellers and our friends around the world  - Greek Button sets for SMF - Greeklish to Greek mod
Δeν αφιερώνω χρόνο για μηνύματα σε greeklish.

alitissa

Σ'ευχαριστώ agridoc 

Δεν είχα βάλει την περιγραφή γιατί δεν ήξερα αν ήταν η σωστή μετάφραση. 

Νομίζω τώρα είναι εντάξει.

Πάω για αναζητήσεις τώρα που έμαθα το κόλπο  ;D μιας και έχω κι άλλα για μετάφραση


:-*

sinnefoula

Ναι αλλά που μπαίνει ο κώδικας? Σε ποιό αρχείο php?

agridoc

Διάβασε προσεκτικά το πρώτο μήνυμα του θέματος.
  For Greek aeromodellers and our friends around the world  - Greek Button sets for SMF - Greeklish to Greek mod
Δeν αφιερώνω χρόνο για μηνύματα σε greeklish.

sinnefoula

Quote from: agridoc on October 04, 2007, 04:34:58 PM
Διάβασε προσεκτικά το πρώτο μήνυμα του θέματος.
Sorry agridoc!! :( :(

agridoc

  For Greek aeromodellers and our friends around the world  - Greek Button sets for SMF - Greeklish to Greek mod
Δeν αφιερώνω χρόνο για μηνύματα σε greeklish.

Advertisement: