News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Czech support forum

Started by pelhrimak, February 24, 2007, 08:39:31 AM

Previous topic - Next topic

pelhrimak

Tak lidi, pojdte se domluvit a dáme se do českého supportu. Mám hosting, jen potřebuju vědět kolik nás do toho pujde.

se ozvěte sem

Auspex

no nebylo by spatny no uz seto pomalu zacina rozsirovat  ;)

pelhrimak

Moc lidí o to zájem asi nemá, měl bych do podpory chut. Aspon kdybychom byli 3

Auspex

podle me by se nekdo urcite nasel, docela dost lidi to pouziva jen tomu chybi ceska podpora jako ma php BB  :)

pelhrimak


Auspex


pelhrimak


hrtak

Zdravim, sorry ze vam takhle skacu do reci, ale nedokazali by jste mi poradit? Potrebuju prevest SMF do SMF. Existuje neco podobnyho jako jsou prevodniky treba z PHPBB->SMF? Potreboval jsem totiz kvuli integraci s joomlou preinstalovat smf do stejny DB jako je joomla, ale nevim jak tam ted natahnout data ze stary db. Predem dik

pelhrimak

Zálohuji si DB, kdyby něco, a přepiš prefix u SMF na tu joomlovskou (neboli na to nové SMF)

hrtak

kdyby to bylo jen o prepsani prefixu, tak neni problem, jenze ja to mam v ruznych databazich :( a z databaze 3202 databazi 9411 jen prepsanim prefixu neudelam

pelhrimak

všez zálohovat a přemástit - to nové přepiš tím starým

Zajda


pelhrimak

Moc nás do toho projktu není, je to škoda

CZJack

Já bych do toho šel... sice se moc ve SMF nevyznám.. ale to se časem podá :D

Zajda

Otazka je, co si predstavujete pod pojmem "support"?

Nejakou cesky navod na instalaci krok-za-krokem + forum, kde se budou moc polozit ruzne dotazy, navzajem si pomahat, kde bude databaze pocestenych modu...? :)

CZJack

předpokládám že to bude asi něco jako hxxp:phpbb.cz [nonactive]  

Zajda

Quote from: CZJack on March 25, 2007, 03:24:16 PM
předpokládám že to bude asi něco jako phpbb.cz 

To samotne mi prave jako portal neprijde moc dobre udelane... :x

pelhrimak

Jo vystihl jsi to přesně ... počeštěné mody atd, vše by to bylo postavené na foru

Zajda

V tom nevidim zadny problem :)

Rikas, ze hosting mas, tak tam forum nainstaluj a posli nam na PMka odkaz a zacneme to nejak stavet. Hosting bych jinak taky mozna mohl zaridit.

pelhrimak

hoši mám ale špatnou domenu neco.zabava-portal.eu [nofollow] to je naprd. Pokud máte něco lepšího tak se do toho dáme hned :)

Advertisement: