News:

Wondering if this will always be free?  See why free is better.

Main Menu

μια βοήθεια σας παρακαλώ

Started by accent-turbo, March 04, 2007, 05:32:17 AM

Previous topic - Next topic

accent-turbo

έχω περάσει το smf 1.1.2 και μου δίνει έτοιμα πακέτα για να εγκαταστήσω και δεν μου περνάει τίποτα. Δεν έχω περάσει ποιο παλιές εκδόσεις από το 1.1.2 είναι καινούργιο forum Γιατί να κάνει κάτι τέτοιο;
και ένα άλλο forum που πέρασε αυτή την έκδοση κάνει το ίδιο πράγμα... :'(  

alitissa

Μήπως τα πακέτα που προσπαθείς να εγκαταστήσεις δεν αντιστοιχούν στην συγκεκριμένη έκδοση 1.1.2?  

accent-turbo

μα μου τα δίνει από πακέτα έτοιμα δεν προσθέτω εγώ κάτι  

Greek

Εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμα. Τι εννοείς με το «μου δίνει πακέτα»;;;

vkot

Εννοεις οτι λαμβανεις πακετα απο το "Λήψη πακέτων";
Και τι μήνυμα λάθους σου εμφανίζει;

Χωρίς κανένα στοιχείο, πως θα σε βοηθήσουμε;
For specialized SMF installation/customization, Web Development, Linux Server Administration, click here.
Για εξειδικευμένες υπηρεσίες στα παραπάνω, πατήστε εδώ.

accent-turbo

μου λέει ότι το πακέτο που πάτε να εγκαταστήσετε δεν είναι για την έκδοσή σας. Αυτό που λέω ότι μου δίνει έτοιμα πακέτα εννοώ ότι δεν βάζω εγώ κάποιο πακέτο αλλά μου τα δίνει έτοιμα αυτό...αν σε βοήθησα  

alitissa

#6
Εννοεί ότι τα πακέτα που προσπαθείς να εγκαταστήσεις δεν κάνουν για την έκδοση SMF που χρησιμοποιείς.

Αν πας στην σελίδα τον modifications θα δεις ότι σε κάθε πακέτο από κάτω γράφει και για πια έκδοση του SMF είναι συμβατό π.χ. (SMF Versions: 1.1 RC1, 1.1 RC2, 1.1 RC3, 1.1, 1.1.1, 1.1.2).

Διάλεξε από τα πακέτα που βλέπεις ότι είναι συμβατά με την έκδοση που χρησιμοποιείς.  Το ότι στα δείχνει (αν κατάλαβα καλά) στην Διαχείριση ότι είναι διαθέσιμα τα πακέτα δεν σημαίνει ότι είναι και συμβατά με την έκδοση την δικιά σου.

;)

accent-turbo

το δοκίμασα και έτσι που μου λες αλλά τίποτα  

Greek

#8
accent-turbo είσαι πολύ γενικός κι αμφιβάλλω αν θα μπορέσει να σε βοηθήσει κάποιος αν δεν γίνεις πιο σαφής και περιγραφικός. Στην ανάγκη ανέβασε κάποιες φωτογραφίες.

alitissa

πες μας ποια χρησιμοποιείς και ποιο mod προσπαθείς να εγκαταστήσεις.

Advertisement: