News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

karma i ikone

Started by Di@blo, December 30, 2006, 09:59:04 AM

Previous topic - Next topic

Di@blo

Jer ima tko mod za 1.1.1 za se dodaju ikonice u karmu a ne samo brojevi
Forum o autoakustici: www.cromobilesound.com [nofollow]

MarkoWeb

samo kad bi pojasnio sta oces da postignes?
Da se imesto onih + i - vide neke slike?
Ako oces to koristi html...
a ako oces da se umesto brojeva kolko ko ima "karmu" pojavljuje slika neverujem da to ikako mozes izvesti

Di@blo

Hvala na oddovoru

htio bi da se umjesto brojeva kolika je karma vide npr. kockice
Forum o autoakustici: www.cromobilesound.com [nofollow]

MarkoWeb


Alena

Diablo nadam se da se ne ljutis sto pisem u tvojoj temi ali posto se radi o karmi mogu pitati i ovdje bez da otvatram novu. :-)

Ovako, meni se kod klika na aplaude ili smite otvori nova stranica u kojoj pise samo tri cetiri znakica. Naopki usklicnik, dvije >> i naopaki upitnik!
Da li netko zna o cemu se radi i kako da to popravim?

Di@blo

Ne ljutim se  ;) ali nebih znao kaj se to kod tebe događa, evo nadam se da ćes uspjeti nači odgovor što prije 8)
Forum o autoakustici: www.cromobilesound.com [nofollow]

jankii

#6
Quote from: Alena on January 10, 2007, 07:10:18 PM
Diablo nadam se da se ne ljutis sto pisem u tvojoj temi ali posto se radi o karmi mogu pitati i ovdje bez da otvatram novu. :-)

Ovako, meni se kod klika na aplaude ili smite otvori nova stranica u kojoj pise samo tri cetiri znakica. Naopki usklicnik, dvije >> i naopaki upitnik!
Da li netko zna o cemu se radi i kako da to popravim?


Mislis na ovo: 
To znaci da imas problem s encodingom, nek me ispravi netko tko se vise kuzi u to.. no mislim da se to javi kada ti je stranica u utf-8, a internet preglednik namjesten na Western ISO-8859-1. Cudi me da ti se samo tu javljaju ti znakovi.   :-\  Ako je u tome problem mozda ti pomogne nesto iz ovog topica: http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=138962.0

Quote from: Di@blo on January 01, 2007, 12:32:50 PM
Hvala na oddovoru

htio bi da se umjesto brojeva kolika je karma vide npr. kockice

Kako bi interpretirao brojeve? Koliko sam skuzila karma moze biti bilo koji cijeli broj... npr 50, -10 i sl. pa ovisno o tome bi se trebao taj broj skalirati na npr. 5 kockica. A kako to napraviti ako ne postoji neki maksimalni broj karme ne znam. :P

ジャンキー => jankii => junkie

Alena

Da, samo u karmi mi se javljaju ti znakovi i nemaju veze s internet preglednikom.
Nisam skuzila u cemu je u stari kvaka pa sam jednostavno iskljucila karmu. Nisam bas sretna zbog toga, ali eto....

Alena

e, da, rijesila sam karmu tako sto sam update-ovala forum i sad sve šljaka  ;)

Branko.

Da ne otvaram posebnu temu...zanima me ima li negdje izrađen mod za SMF 1.1.1. verziju da bi se pratile aktivnosti pojedinih članova.Dakle,ako želim znati ko je i kad lupio + ili - karmu nekome... barem za zadnjih 24h.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

BBC

Quote from: Branko. on March 27, 2007, 07:50:58 PM
Da ne otvaram posebnu temu...zanima me ima li negdje izrađen mod za SMF 1.1.1. verziju da bi se pratile aktivnosti pojedinih članova.Dakle,ako želim znati ko je i kad lupio + ili - karmu nekome... barem za zadnjih 24h.


Imas mod za pracenje moderatora pa tu mozes odrediti i neku drugu korisnicku grupu. Ako hoces nekog korisnika posebno pratiti stavis ga u posebnu grupu.

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=345

Samo se bojim da ti to moze biti malo previse statistike, logova za server i forum.
Ako mislis pratiti sve sta korisnici rade. A ne vjerujem da mozes naci neki mod gdje odredis samo to za karmu.

Advertisement: