News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

problem sa paketima!!!

Started by Vanz, March 16, 2007, 10:44:46 AM

Previous topic - Next topic

Vanz

Sada kada napokon radi forum imam problem sa instaliranjem paketa!!! Kada pokusam da instaliram paket on prijavi ovo
QuoteGreška u instalaciji paketa
Došlo je do najmanje jedne greške prilikom testiranja instalacije ovog paketa. Preporučujemo da ne nastavite sa instalacijom ukoliko ne znate šta radite i ako niste uradili rezervnu kopiju datoteka vašeg foruma. Ova greška može da bude izazvana sukobom između paketa koji želite da instalirate i drugog paketa koji je već instaliran; greškom u paketu; paketom koji zahteva drugi paket koji još uvek nije instaliran ili paketom koji je dizajniran za drugu verziju SMF-a.

Ovo se pokazuje svaki put kada pokusavam da primenim modifikaciju koji taj paket donosi!!! Nadam se da ste me razumeli!!!

Bilo bi pozeljno kada bi dobio odgovor sto pre!!! POZZ

miks3r

Koja verzija ti je SMF, da li je paket namenjen za tu verziju?
Ako paket nije pisan za tvoju verziju foruma onda neces moci da ga instaliras!

Vanz

Da, ali isti taj paket sam koristio za istu tu verziju foruma, pre nego sto su mi ga hakovali!!! Prodjem ja to obavestenje, i on kao kaze da se izmene koje paket koristi primenjuju, ali ja ih nevidim, i nemogu da im pristupim!!! PLS HELP

Advertisement: