News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Brkn* Profil Alanı 2

Started by intFUSE, October 02, 2008, 05:51:15 AM

Previous topic - Next topic

Gurbet_42

Brkn*, bunu yeniden düzenleyebilirmisiniz acaba? 2.0 RC2'de mavi resimlerin köşeleri düz duruyor yani yuvarlak olmuyor.

intFUSE

Quote from: Gurbet_1907 on January 13, 2010, 03:18:36 PM
Brkn*, bunu yeniden düzenleyebilirmisiniz acaba? 2.0 RC2'de mavi resimlerin köşeleri düz duruyor yani yuvarlak olmuyor.

Şuan ben sıfır bir SMF 2.0 RC2 kurulumu yaptım ve denedim, bir soruna rastlamadım. Bana resim olarak gösterebilirmisiniz.

Gurbet_42

Evet test sitemde kurdum 2.0 RC2 Curve tema görüntü ekte.

Sol tarafta noktalar var ayrıca mesaj alanı sanki yukarı sıkıştırılmış. 1.1.x sürümünde bunu kullanıyordum curve temaya da güzel durur diye buna devam etmek istiyorum.

intFUSE

Hmm. Mause'um bozulduğu için touchpad ile bilgisayar kullanıyorum ve kodlarla ilgilenmek açıkçası zor oluyor. Fakat ben de Curve ye kurdum bildiğiniz üzere. Bir soruna rastlamadım. Şuan için elimden sizden dosya alıp incelemek de gelmiyor. Bir kaç arkadaşa deneteyim ondan sonra size dönerim.

k3vin

Üye grubu yazısını nasıl kaldırabilirim ?

hebun

Uzun zaman olmuş bu konuda birşey yazılmamış,  herşeyden önce brkn'a kodlar için çok teşekkürler.
Bir hafta falan oldu koldarı uygulayalı çokta iyi durdu sitede küçük değişiklerle ancak sag alt köşedeki mavi alanı bir türlü çözemedim,koldlarla biraz oynadım fazlalık bölümü aldım ama dik kalıyor kavis almıyor.üsteki mavi alan ile altaki mavi alanın başlama noktaları farklı 2. alt sag köşe dik kesiliyor .Resime yakından bakarsanız net görülüyor.
yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler.

smf versiyon:1.1.4

intFUSE

Merhaba,

display.template.php bul:

// Is this user allowed to modify this member's karma?
         if ($message['member']['karma']['allow'])
            echo '<div align="center">
                        <a href="', $scripturl, '?action=modifykarma;sa=applaud;uid=', $message['member']['id'], ';topic=', $context['current_topic'], '.' . $context['start'], ';m=', $message['id'], ';sesc=', $context['session_id'], '">', $modSettings['karmaApplaudLabel'], '</a>
                        <a href="', $scripturl, '?action=modifykarma;sa=smite;uid=', $message['member']['id'], ';topic=', $context['current_topic'], '.', $context['start'], ';m=', $message['id'], ';sesc=', $context['session_id'], '">', $modSettings['karmaSmiteLabel'], '</a><br /></div>';

değiştir:

// Is this user allowed to modify this member's karma?
         if ($message['member']['karma']['allow'])
            echo '<div align="center">
                        <a href="', $scripturl, '?action=modifykarma;sa=applaud;uid=', $message['member']['id'], ';topic=', $context['current_topic'], '.' . $context['start'], ';m=', $message['id'], ';sesc=', $context['session_id'], '">', $modSettings['karmaApplaudLabel'], '</a><br /></div>';

Sanırım böyle olacak, deneme fırsatım olmadı ama ben zamanında teşekkür modifikasyonuna uyarlamıştım kendim için. Sizin istediğiniz ise karmayı editlemek. Yukardakini uygularsanız sorun halledilir sanırsam.

İyi çalışmalar.

Advertisement: