News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Czech support - Česká podpora (web)

Started by pelhrimak, April 09, 2007, 05:49:36 AM

Previous topic - Next topic

pelhrimak

Hello, If you look for czech suuport, you can visit this web http://smf.fansite.cz [nofollow]

---

Ahoj tak konečně je dokončena česká podpora, tak doufám, že přijdete :)

TradeCZ

České a slovenské fórum o SMF také na hxxp:simplemachines.er.cz [nonactive]

Zako

Quote from: pelhrimak on April 09, 2007, 05:49:36 AM
Hello, If you look for czech suuport, you can visit this web hxxp:smf.fansite.cz [nonactive]

---

Ahoj tak konečně je dokončena česká podpora, tak doufám, že přijdete :)

Ahoj rad by som ale nejak to nefunguje :(

Petrjr

Quote from: Zako link=topic=163612.msg1320476#msg1320476
Ahoj rad by som ale nejak to nefunguje :(
Pár měsíců běželo a pak ze dne na den zmizelo. Bez varování, bez vysvětlení. :-\

   S případnými dotazy (i v CZ jazyce) bude asi nejvhodnější zůstat zde na simplemachines.org - pokud zmizí i zdejší fórum, tak už to bude jedno.

vasek

Zdravím, moc prosím všechny o radu. Nemohu za žádnou cenu nainstalovat jakýkoliv mod, tinyportal, prostě žádný doplňky atd. SMF mi hlásí, že instalace proběhla v pořádku a že bych měl vidět změny. Nikde ale žádné změny nejsou. Ani přepínání mezi jazyky a jednotlivými templety nepomáhá. Už fakt nevím co s tím a uvažuji, že přejdu k phpbb, protože pokud si nemohu přizpůsobit forum jak potřebuji, je mi k ničemu.Poraďte prosím. Jo a veškerý chmodování a práva zápisů mám také nasteveny.

Petrjr

Netuším proč se tak děje, ale asi bych zkontroloval, zda opravdu došlo ke změně zdrojových PHP souborů.

Pokud ano, dojde ke změně, tak bych hledal problém v cache serveru, cache souborového systému, který nenačte nové změněné php stránky, ale používá stále staré.

Pokud nedojde ke změně, tak k aplikace modifikaci nedošlo - pak je podivné, proč hlásí že ano. Případně sledovat, jestli na serveru nejde o nějaký backup systém - php se modifikují, ale pak ze zálohy vrátí zpět původní.

smajli

Možná by také pomohlo se podívat do chybových hlášení, jestli tam něco není. Já to zatím testuji a pomalu si překládám do češtiny co jde, a mohu říci, že instalace jakéhokoliv balíčku není jednoduchá záležitost, že to chce vždy upravit chmod k různým .php souborům. Pokud se instalace povede tak se v adresáři objeví jak změněný .php soubor tak i jeho kopie .php_

Petrjr

  A když už je řeč o překladu do CZ (byť asi míněno pro MODy), tak protože zmizelo fórum Česká a Slovenská podpora, dávám přímý odkaz na aktuální CZ jazykové varianty SMF přímo od zdroje:

hxxp:www.kostky.org/smf/ [nonactive]. Tykání, vykání, v kódování ISO-8859-2 i UTF-8. Verze pro SMF 1.1.2, je shodná i pro 1.1.3 a 1.1.4

smajli

Jo podporu jsem sledoval tak nějak od července, ale tam podpory moc nebylo.

vasek

Tak jsem to stále nevyřešil. Pokud by se našla dobrá duše, která by se mi ozvala s návrhy nebo radami na icq 30555621, byl bych moc rád. :)

smajli

vasek:
jak jsem ti psal dříve, když instaluješ nějaký mod, tak ti doplňuje soubory o kódy, ale nejdříve daný soubor zálohuje, takže podle toho poznáš, že instalace proběhla. Máš pak v adresáři např: index.php a zálohovaný soubor index.php~ se stejným datumem a časem instalace modu.
Máš to tam?

vasek

To smajli: ano to tam je. Ja to uz instauluj rucne zmenou kodui, je to sice pakarna ale spon to jde.

Nevite, zda pujde normlane prenest databazi ze smf 1.4 do smf 2.0? a uz hje cestina?

MaXiForum.cz

Škoda, že není nějaký český web, který by se zabýval podporu SMF...
Pokud máte někdo chť, můžem něco společně vytvořit...
PS: náhodou neví někdo kdy bude 2.0 v cz?

jindroush

2.0 betu jsem před časem předával Danielovi. To není ke stáhnutí?

MaXiForum.cz

#14
Bohužel není
http://www.simplemachines.org/download/?languages;lang=czech
Uvažoval jsem, že překlad udělám, ale pokud jej máš, pošli link ;) Díky :)

PS: CZ podpora SMF -> maxiforum

Tomkinss

Chcete mat tie najlepšie PROGRAMY vo vašom PC?? A nechce sa vám za ne platiť veľké peniaze??? Tak navštívte stránku hxxp:www.sosnito.biz [nonactive]

MaXiForum.cz

To je podpora jako prase :D
I né, reklama je také důležitá :)

Advertisement: