News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

[RJ]Pomoć, hitno!

Started by John_Doe, April 24, 2007, 04:24:05 AM

Previous topic - Next topic

John_Doe

Sad sam instaliravao neke modove i nakon što sam završio kad idem otvorit neki topic izbaci mi ovo:

Greška u bazi podataka
Unknown table 'lr' in field list
Datoteka: /home/freeyarm/public_html/board/Sources/Display.php
Linija: 161

Napomena: Izgleda da vaša baza podataka možda treba noviju verziju. Datoteke vašeg foruma trenutno su verzija SMF 1.1.2, a verzija vaše baze podataka je 1.10. Greška koja se javlja iznad, možda će biti ispravljena ako instalirate najnoviju verziju upgrade.php.


Listao sam mod po mod i deinstalirao sve koji su dirali u display.php, ali problem je i dalje tu. Kako ovo sredit?

Zwerko

#1
Aaaaaa lud si vise, vidim ti u ocima  :) koje si modove stavljao? I nemora biti da je dirao display.php , nego index.template.php. Pogledaj koji mod radi nesto sto mjenja izgled topica....
Mozda Topic Ratings?

John_Doe


Zwerko

Imas svega 1 (JEDAN) isti mod ko i ja :) Ovi su ti ostali nakon deinstalacije? Jos uvijek ih ima poprilicna hrpa. Ja se nebi zezao s pretrazivanjem, uploadao bi sve nove kljucne php-ove i ponovo instalirao modove. Tak i tak si zatvorio forum tak da te nitko ne ometa. Bit ces gotov za sat vremena.
Bazu NE diraj. I prije bilo kakve radnje napravi BACKUP svega sto mislis mjenjat..

John_Doe

Pobrisao sam dosta modova koji mi ustvari ni ne trebju, ali taj error je i dalje tu. Možda da probam napravit taj upgrade što mi se predlaže u toj poruci?  :-\

Zwerko

Mozes probat, samo prije bilo kakve igre napravi bacup baze iz phpmyadmina i napravi si backup nekih stvari sa foruma tipa atachmenti,smajliji....

Advertisement: