News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Invite Mod 1.13

Started by kelkun, May 08, 2007, 08:42:32 AM

Previous topic - Next topic

kelkun

index.template.php dosyani verirsen yaparim ;)

tnsvision

arkadaslar bende hata verdi bu modları tek tek kontrol ettim eksik veya hata yok.

buton görünmüyor ve profile tıklayınca şu hatayı veriyor

Table 'ortak.smf_invites' doesn't exist
Dosya: /var/www/vhosts/ortakforum.com/httpdocs/Sources/Invite.php
Satır: 356

ne yapabilirim bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadas varmı

kelkun

db olusturamamis paket db i maneul olusturman gerekio

mersindost

Modun Sahibinden Resmi İzin Almıştım Ben. İşlerimden Dolayı Çevirememiştim

Eee ne Olacak Şimdi? :)
I Am Simple Machines Hero, Because I LOVE Simple Machines

kelkun

bnde izin aldim :)
gerci 3 4 hafta once cevirmistim :)
sanirim bn daa hizli dawranmisim :)

woad.raider

kendime yolladığım davet 2 gün olmasına rağmen gelmedi.ne yapmam gerekiyor?

kelkun

bana geldi :) saniyede hemde :)

woad.raider

nasıl yani,benim forumdanmı yolladın da geldi ?

kelkun

woad.raider

pardon ya unuttum,ben lanetliydim ya o yüzden,bi işim doğru gitmezdi zaten onu nasıl atlarız,tabiki sen yaptığında saniyesinde gidecek bu normali zaten :) bende ise olmayacak :) gayet normal :)

kelkun

yok artik LeBron James ;D

woad.raider

evet evet aynen öyle lıpraan ceyms ;D

neyse uzatmayalım azarlamasın modlar haklı olarak :)

dodogitar

Quote from: ghg on May 09, 2007, 05:36:24 AM
index.template.php dosyani verirsen yaparim ;)

kelkun

siteni verebilir msn ?

gecekurdu

selamlar aradaşlar
en usttekı posta okuduguma gore Invite Mod 1.13 modunu sıteme kurdum ve altındaki Modifications.turkish.php e eklenmesi gereken kodu ekledim ve http://www.sitenizinismi.com/forumdizini/index.php?action=invite [nofollow] adresinde ise şeklinde kalıyor bunu nasıl düzelte biliriz forumum 1.1.2

HoT_sOuRcE_

modification.turkish kodlarını doğru eklediğine emin misin? yoksa olmaması lazım yada utf-8 kurmadığına ???
Ne Mutlu Türk'üm Diyene!!!

Bursa Gazi Anadolu Lisesi İnternet Sitesi ve Forumu
Forumuma Üye Olabilmek İçin Bursa Gazi Anadolu Lisesi Mensubu Olmanız Gerekli!

Headhunter117

Yardım yardım pls pls pls...

arkadaşlar ben bunu manuel olrak kurdum.herşeyi yaptım çalıştı fakat admin panelinden üye izinlerine giremedim.ManagePermissions.php da hata verdi.bende yedekğini geri aldım.ama sadece ben yollayabiliyorum.üyelerinde yollamasını istiyorum.Lütfen bi çare bulabilirmisiniz  ManagePermissions.php kodlarına

gecekurdu

HoT_sOuRcE_ kardes utf 8 ı deılde normal tukishi sectım aktıf oldu evet duzgun calısıyor arkadaslar bırde uye olmak ıcın gırdıklerı sayfadakı karsılarına cıkan kayıt olma ıslemlerı aktıf degıl yazısını nasıl degıstırebılırız ?

gecekurdu

arkadaşlar bu modulu kurdum gayet ıyı sekılde ındex de logın olana davetıyeyı gosterıyor yolluyor maıldede cıkıyor tıklandıgında acıyor fakat sıteyı uye alımlarına kapa dedıgımde davetıyede ıse yaramıyor bu davetıyenın amacı sıteye yabancı alınmaması deılmı bunu nasıl yapıcaz sadece davetıye alanların uye olmasını ıstıyorum yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler
sımdıden solıyım sıtemde 1.1.2 ve 1.1.3 olarak 2 tane forum kurulu ıksıındede aynı sorunu yasıyorum forumları yenı kurdum hıc bı modul eklemeden sadece davetıye modulunu kurdum bılgınıze

HoT_sOuRcE_

forum seçenekleri-->davtiye içerisinde sadece davetiye ile üye ol benzeri bi yazı olması gerekir
Ne Mutlu Türk'üm Diyene!!!

Bursa Gazi Anadolu Lisesi İnternet Sitesi ve Forumu
Forumuma Üye Olabilmek İçin Bursa Gazi Anadolu Lisesi Mensubu Olmanız Gerekli!

Advertisement: