News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Backup

Started by Correlli, May 18, 2007, 01:53:53 PM

Previous topic - Next topic

Correlli

Bok. Morel mi ko reč kako bi dobijo backup za free forum napravljen na hxxp:www.smfforfree2.com [nonactive] ? Sigurno nije đabe ali ako treba platit ču samo ako mi ko rekne šta moram napravit. Možda ovo: hxxp:sosa.smfforfree2.com/upgrades.php [nonactive]?

Hvala

Zwerko

Ti bi htio napravit backup baze i preseliti drugdje? Ako imas pristup bazama onda od tamo, a ako ne onda mozes iz samog foruma u admin panelu.odrzavanje imas mogucnost backupa baze. Samo sve oznaci sve 3 kvacice i stisni download.

Correlli

Quote from: Zwerko on May 18, 2007, 03:48:32 PM
Ti bi htio napravit backup baze i preseliti drugdje? Ako imas pristup bazama onda od tamo, a ako ne onda mozes iz samog foruma u admin panelu.odrzavanje imas mogucnost backupa baze. Samo sve oznaci sve 3 kvacice i stisni download.

Hm... Nisam našo ništa sa čime bi napravio backup, i mislim da ne mogu jer je to free forum.

MarkoWeb

Na free forumu ne moze da se radi backup.
Kontaktiraj ljude is smfforfree ili gde ti je vec forum i pitaj sta da radis tj. kolko da platis za bazu.
Mada moj savet ti je da batalis to sve i da platis lepo hosting i domen, ionako nemas nista na ovom forumu sem 100 clanova kojimam ozes da posaljes mass mail i obavestis ih o novoj adresi.

Correlli

Ja več imam hosting i domenu ali svejedno zanimalo me je za backup. Hvala :)

Advertisement: