Mesaj Silinince, Üyeye Neden Silindiğini PM ile Bildirsin?

Started by Oblion, July 28, 2011, 07:26:32 AM

Previous topic - Next topic

Oblion

Forumların genelinde şöyle bir sorun vardır: Yöneticilerden biri, üyelerden herhangi birinin mesajını sildiği zaman kesinkes olay çıkar. Çünkü herkes şöyle bir soruyla karşı karşıya bulur kendini: O üyenin mesajı neden silindi..?

Genellikle üyelere mesaj silinme sebepleri PM ile belirtilir. Fakat ister istemez zaman nedeni ile birçok sebep belirtilemez.

İşte benim başlıkta belirttiğim durum burada kendini gösteriyor. Acaba sözlüklerde olduğu gibi, bir kişinin mesajını silince otomatikman ona siliniş nedenini mesaj atma gibi bir mod yapılabilir mi?

Ben bir mesaja "Sil" deyince, direk silmek yerine "Bu mesajı silme nedeniniz:" diye belirli bir yer açılsa ve ben oraya nedenini yazıp tamam desem, o an mesajı silinen üyeye özel mesaj ile "Şu başlıklı mesajınız silinmiştir. Sebep:...." gibisinden bir açıklama gitse güzel olmaz mı?

Umarım böyle bir şey vardır ya da yapılabilir. Çünkü kendim uzun süredir aradım ama bulamadım...

Yardım için şimdiden teşekkürler, sevgiler.

Not: Kullandığım forum sürümü 1.1.x olduğundan buna uygun olabilirse daha müthiş olur!

Oblion

Tekrar merhabalar,

Konuyu güncelleştiriyorum, belki zamanında görmemiş olan veya aramıza yeni katılan arkadaşlar vardır. Yukarıda detaylıca açıkladığım şekilde bir mod var mı veya yapılabilir mi?

Tekrar teşekkürler, sevgiler.

grafitus

SMF'ye tekrar dönmek niyetindeyim. Başımdaki yükleri azalttığımda yapmak isteyeceğim bir eklenti.

#notetoself

Emre A.

Quote from: grafitus on January 22, 2012, 07:12:42 AM
SMF'ye tekrar dönmek niyetindeyim. Başımdaki yükleri azalttığımda yapmak isteyeceğim bir eklenti.

#notetoself

Seni görmek güzel. Aramıza tekrar hoş geldin ;)

..:: DJ X ::..

konu taşıma işleminde bu sistem var ama konu kaldırma yada konudaki mesajı silmede bildiğim kadarıyla henüz yok.

agguvenligi

Banada çok gerekli bir mod bu umarım kod bilgisine sahip bir arkadaş bu şekilde bir mod yada manuel anlatım yapar .
Gerçeği aramak onu bulmaktan daha kıymetlidir...

Oblion

Heyecanla bekliyoruz. Umarım buna benzer bir mod vardır ya da yapılabilir.

Advertisement: