News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Hızlı Cevaba Editör & Smiley

Started by #Serseri, May 26, 2007, 07:37:18 AM

Previous topic - Next topic

Emreyuce

bunu nasıl eklicez forumumuza? kod göremedimde..

#Serseri

Emreyuce

ya kusura bakma noobum smfde, şimdi verdiğin bu kodlar sadece hızlı mesaja smiley eklemek için mi? yoksa hızlı msj+smiley mi?

eğer hızlı msj yoksa kodların içinde bunu nerden bulabilirim.

Yağız...

ZEUS__

serseri çok teşekkürler.mükemmel oldu.birebir ayarlandı.sana dokunanı yakarım.kim [nofollow] böyle faydalı bi üyeye çatıyor ;D
çok pis veritabanı bozarım!!!:PP

Headhunter117

HoT_sOuRcE_

şöyle bir sorum olacak yeni kurduğum modlar çok güzel buda çok güzel ama garip küçük bir sorun oluşturuyor

mesela önceden hızlı cevabı yazdıktan sonra Tab tuşuna basınca gönderin üzerine geliyordu enterlayınca yolluyordu ama şimdi taba basınva yukarı bir yere gidiyor gönder butonu için firefoxta ALT+S olmadığı için mecburan mause kullanmak zorunda kalıyorum

ayrıca custom Profile modu kurunca registera sormak istediklerimi ekliyorum şifreyi yazdıktan sonra taba basınca yine yukarı gidiyor benim eklediklerime değil malesef

yani bu klavye kullanıcılarını biraz yavaşlatıyor ve el alışkanlığı taba basmadan olmuyor

bu sorunun nedenini söyleyecek olab bir arkadaş var mı?
Ne Mutlu Türk'üm Diyene!!!

Bursa Gazi Anadolu Lisesi İnternet Sitesi ve Forumu
Forumuma Üye Olabilmek İçin Bursa Gazi Anadolu Lisesi Mensubu Olmanız Gerekli!

#Serseri

O Kadar İncesini Hiç Düşünmedim Valla :o

HoT_sOuRcE_

tatlisseda

ya bişey sorsam :S ikonları eklerken

array('code' => ':)', 'filename' => 'smiley.gif', 'description' => $txt[287]),ü

$txt[287]), burdaki rakamı değiştirmemize gerek var mı varsa nasıl değiştiricez :'(

Yağız...

Quote from: HoT_sOuRcE_ on July 13, 2007, 11:26:04 AM
şöyle bir sorum olacak yeni kurduğum modlar çok güzel buda çok güzel ama garip küçük bir sorun oluşturuyor

mesela önceden hızlı cevabı yazdıktan sonra Tab tuşuna basınca gönderin üzerine geliyordu enterlayınca yolluyordu ama şimdi taba basınva yukarı bir yere gidiyor gönder butonu için firefoxta ALT+S olmadığı için mecburan mause kullanmak zorunda kalıyorum

ayrıca custom Profile modu kurunca registera sormak istediklerimi ekliyorum şifreyi yazdıktan sonra taba basınca yine yukarı gidiyor benim eklediklerime değil malesef

yani bu klavye kullanıcılarını biraz yavaşlatıyor ve el alışkanlığı taba basmadan olmuyor

O firefox'la alakalı birşey.Onu Firefox Tr Ekibi'ne söyle :)

Çıkladayı

tıklayacaksan bekleme yok okuyacaksan başka kapıya www.sanalahiret.com

Çıkladayı

çok güzelde forum yavaşladı yinede saolasın
tıklayacaksan bekleme yok okuyacaksan başka kapıya www.sanalahiret.com

HoT_sOuRcE_

Quote from: ghg on July 19, 2007, 05:15:16 PM
Quote from: HoT_sOuRcE_ on July 13, 2007, 11:26:04 AM

O firefox'la alakalı birşey.Onu Firefox Tr Ekibi'ne söyle :)

yoo iede de oluyor malesef :)

deejayss

hey gidi günler hey.

tatlisseda

:( arkadaşlar ben fazla simle ekleyemiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

JeeFo

array('code' => ':)', 'filename' => 'smiley.gif', 'description' => $txt[287]),
Bu kodlara yenilerini ekle

tatlisseda

tamam ama "$txt[287])," şu kısımdaki rakamla oynamam gerekmiyor dimi sadece gifi ve kısa yolunu girmem yeterli olacak mı

LaDy

teşekkürler serseri aradım şey buydu ve oldu emeğine sağlık

slaytcafe.com

Ya bir de renk tablosu vardı uzun, onuda ilave etsenizde buna kullansak :)

Advertisement: