News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Üye olana otomatik p.m.

Started by NirvanaTR, May 27, 2007, 05:25:22 AM

Previous topic - Next topic

YapRock

arkadaşlar iyi güzelde mesajı gönderen=name or varible=?ziyaretçi yazıyo bunu nasıldüzeltices acaba teşekkürler...

Yağız...

Oraya kendi üye isminizi veya özel mesajı gönderecek olan üyenin üye ismini yazın.

YapRock

yağız dün akşam aklıma geldi onu denedim şimdide admin ziyaretçi yazıyo aslında ben avatarım la yani normalde pm gönderdiğimde nasıl çıkıyosa öyle çıkmasını istiyoreum nasıl olucak o...

PowerKing

Phoestre

Bunun için mod var, benim önerim hiç kodları elle değiştirmekle uğraşmak yerine modu kurun, kontrol panelinden ayarlarınızı yapın arkanıza yaslanın. Hem zaten Anadolu kardeşimiz Türkçe çevirisini de yapmış:
PM to New Members

SMF 2.0RC3 + SimplePortal
Custom Theme + Latin5 Turkish
Ubuntu Lucid

PowerKing

bu mod daha iyi oldu. sağol.

Phoestre

Quote from: PowerKing on June 07, 2010, 03:34:22 PM
bu mod daha iyi oldu. sağol.

Tüyolar bölümü biraz geç işliyor, her zaman en iyisi hazır mod bulmaya çalışmak  ;)

Ubuntu Lucid

Haghi

Üyelerin kayit olduktan sonra azda olsa kurallari bu eklentiden bulmalari ve okumalari iyi bir eklenti olmasina neden olabilir.Iyi kullanislar ;)

Phoestre

Quote from: Haghi on June 25, 2010, 08:52:27 AM
Üyelerin kayit olduktan sonra azda olsa kurallari bu eklentiden bulmalari ve okumalari iyi bir eklenti olmasina neden olabilir.Iyi kullanislar ;)

YAGAM modu var, bütün bölümlerde duyuru/sabit ileti oluşturmanı sağlıyor. Onun ile aynı zamanda o genel sabit konulardan birini bir üye ilk kez giriş yaptığında karşısına çıkarabiliyorsun. Ona da bir bak derim ;)

Ubuntu Lucid

Advertisement: