Ερώτηση name color

Started by l2crystin, August 25, 2012, 02:59:32 PM

Previous topic - Next topic

l2crystin

 εχω smf 2.0.2
στο Membergroups με βγαζει να βαλο color αλλα δεν φενετε στα name των member που κανουν ποστ εχει αφτο  Color in online list: στο Membergroups ενα ενα τα μελι Jr. Member πχ το βαζω χρομα και και δεν φενετε

d-gr

Φίλε μου σου απάντησα σε άλλο ποστ.Η επιλογή χρώματος είναι μόνο για της ομάδες όταν πας από την διαχείριση και αυτό φαίνεται όταν πας κάτω από τα συνδεδεμένα μέλη.Για να αλλάξεις χρώμα στα απλά μέλη και αυτό να φαίνεται στο προφίλ του καθένα, χρειάζεται να εγκαταστήσεις το mod που εχω αναφέρει.Και εγώ στο δικό μου έτσι το εχω κάνει και δουλεύει μια χαρά.

l2crystin

το εβαλα και δεν διχνι color

d-gr

Eβαλες κωδικό για το χρώμα που θες?

l2crystin

Quote from: dimitris_p on August 26, 2012, 09:19:32 AM
Φίλε μου σου απάντησα σε άλλο ποστ.Η επιλογή χρώματος είναι μόνο για της ομάδες όταν πας από την διαχείριση και αυτό φαίνεται όταν πας κάτω από τα συνδεδεμένα μέλη.Για να αλλάξεις χρώμα στα απλά μέλη και αυτό να φαίνεται στο προφίλ του καθένα, χρειάζεται να εγκαταστήσεις το mod που εχω αναφέρει.Και εγώ στο δικό μου έτσι το εχω κάνει και δουλεύει μια χαρά.
απο εκει στο αλο που λεσ εκανα βιμα βιμα αφτο που του λεσ του αλλου αλλα βαζω χρωμα και δεν φενετε απο admin Membergroups φενετε οτι αλαξε αλλα το member δεν εχι χρομα δεν περνι χρωμα δεν το διχνι πως να στο πω

l2crystin

#5
bump last version smf 2.0.2 στο Customize εψαξα και δεν ειχε για 2.02

   
   

Advertisement: