News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Da se nevidi kada post promenjen

Started by vejin, June 26, 2007, 10:26:34 AM

Previous topic - Next topic

vejin

Uspeo sam da namestim da kada promenim post i unesem neke ispravke, to se nevidi. To jeste nepiše u sklopu posta kada sam ga menjao, ali sada posle updejta foruma, mi to ponovo pokazije, ali ja sad ne mogu da nađem gde to da isključim.

JovanT

Администрациони центар -> Тренутна тема -> Прикажи датум последње измене у измењеним порукама

vejin


Branko.

Najnovija verzija Disable 'last edit by....' for Administrators v 1.1 (Hides « Last Edit: by » for Admins ) za 1.1.13, 2.0 RC5
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Cola-Coca

#4
Quote from: Branko. on May 12, 2011, 05:31:43 AM
Najnovija verzija Disable 'last edit by....' for Administrators v 1.1 (Hides « Last Edit: by » for Admins ) za 1.1.13, 2.0 RC5


Branko.  pa zar nevidis kada je bilo zadnji odgovor lol :   Junio 2, 2007, 12:12:31

EDIT:
Mislim ovaj mod postoji za to :  http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3016
ali nesvacam zasto postoji jer ima u Admin Panelu opcija za te stvari.

Kod mene to stoji ovdje:  AdminCP -->  Current Theme -->  THEMES AND SETTINGS -->  Show last modification date on modified posts   
I LOVE SMF

Branko.

Vidio sam, samo sam htio skrenuti pažnju na ovo poboljšanje a glupo mi je bilo otvarati posebnu temu za to.Žao mi je ako je ovo promašaj i neka neko obriše post.
Strong people don't put others down, they lift them up.
A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

Advertisement: