News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Ludi Gosti

Started by Relikvion, July 02, 2007, 07:39:07 AM

Previous topic - Next topic

MostTimeOnline

kod mene:

Ko je online
65 Gostiju, 13 Korisnika

Neka ga ne jede mi leba (veliki protok pa nije problem ;) )
Most Time Online

Tricko

kod mene je juce bilo oko 120 gostiju i 5 korisnika

alix

Ok, a jel neko zna kako da obrisem nerealni broj gostiju? Nije mi jasno zasto je forum to registrovao kao goste a ne kao spidere i zasto ih je brojao?
Speed kills. Buy 2CV and live forever.

Relikvion

svaki dan kod nas 44-45, al 277 je nenadmasno

Tricko

Quote from: Deusdies on July 05, 2007, 07:01:20 AM
85 odjednom "tih" gostova, ako kažete da je to Yahoo :)

Razmišljam da ih zabranim :|
kod mene bilo 175 najvise :D

alix

Znaci niko ne zna...
Speed kills. Buy 2CV and live forever.

JovanT

Чини ми се да је већ било на форуму мада нисам сигуран. У сваком случају, ево и овде.

Биће ти потребан неки алат за руковање MySQL базом података (као што је phpMyAdmin). Затим треба одабрати базу у којој се налази форум и извршити следећи упит:

QuoteUPDATE префикс_settings SET value = број_online WHERE `variable` = 'mostOnline'

где је префикс_, префикс табела који си изабрао приликом инсталирања форума а број_online жељени број истовремено присутних корисника.

alix

OK, хвала на драгоценом савету, делује прилично једноставно мада до сада нисам никада петљао по бази.

Јавићу крајњи резултат!
Speed kills. Buy 2CV and live forever.

MostTimeOnline

nema vise botova bar kod mene :)

milina...

i njima vruce LOL pa odmaraju....

Most Time Online

Vanz

Quote from: JovanT on July 12, 2007, 09:44:25 AM
QuoteUPDATE префикс_settings SET value = број_online WHERE `variable` = 'mostOnline'
zavisi od verzije MySQL-a, ali bilo bi pozeljno da i broj_online bude pod jednostrukim navodnicima ( ' ). Menije to prestavljalo problem, ubio  sam se dok nisam probao to!!!

alix

Ево само да се јавим, успешно сам променио број највише присутних корисника. Заиста, упит који је ЈованТ написао је био довољан.
Speed kills. Buy 2CV and live forever.

Advertisement: