Kanka Modu - Güncelleme 13.08.2007

Started by Dudi, July 14, 2007, 05:36:29 AM

Previous topic - Next topic

Dudi

Quote from: aboorth on September 14, 2007, 07:57:04 PM
Tüyo merkezinden çaldığın kodlarla yaptığın içinmi?
Nedir bu çekememzlik anlamadım...

Neyi çaldığımı söylermisin
Ayrıca bir derdin varsa PM at

dandik_mail

İMZA YOK

ÜHÜHÜH

Dudi

sanırım sen kodu diğerinin altına ekleyeceğine onunla değiştirdin o yüzden öyle oldu

dandik_mail

yok ondan değil sonrasına ekleyecğime öncesine eklemişim yani altına yerine üstüne :D
İMZA YOK

ÜHÜHÜH

dandik_mail

sorunu hallettim şimdi bişi sormak istiyorum ziyaretçiler sadece ilk mesajla robot moderatör ün mesajını görsün diğerlerini göremesin onu nasıl yapabiliriz
İMZA YOK

ÜHÜHÜH

aboorth

Quote from: Fakdordes on September 15, 2007, 01:34:29 AM

Basbaya ilk mesajdan sonra reklam modu işte..Benim seninle bir derdim yok..Belliki senin Tüyo Merkezi ile ilgili bir derdin var...

Dudi

Quote from: aboorth on September 15, 2007, 09:06:38 AM
Basbaya ilk mesajdan sonra reklam modu işte..Benim seninle bir derdim yok..Belliki senin Tüyo Merkezi ile ilgili bir derdin var...
O Kodları yapmak zor değil birçok kişi yapabilir bunuda ben kendim yaptım.

aboorth

Zor değilde fikir nerden geldi? Biraz dürüst olursan bu sorduğum sorunun cevabınıda dürüst bir şekilde vereceğine eminim..

Dudi

Quote from: aboorth on September 15, 2007, 09:37:42 AM
Zor değilde fikir nerden geldi? Biraz dürüst olursan bu sorduğum sorunun cevabınıda dürüst bir şekilde vereceğine eminim..
Fikir elbette bahsettiğin gibi bir sorun yok

KaLpSiz

pasion

Cyber-Tornado
BY_P@SİON
Web MAster | Coder | Tornado Hosting

#Serseri

O reklam modunu ivanmı yaptı güzel kardeşim :) sadece modları bi araya topladı diye onun yaptıgını söyleyemessiniz :) Güzelce belirttik tüyo merkezine eklemeyin diye :) Tartısmaya gerek yok

aboorth

Quote from: S e r s e r i on September 28, 2007, 12:29:57 PM

O reklam modunu ivanmı yaptı güzel kardeşim :) sadece modları bi araya topladı diye onun yaptıgını söyleyemessiniz :) Güzelce belirttik tüyo merkezine eklemeyin diye :) Tartısmaya gerek yok
Ben ivan yaptı demedim de sen mi yaptında güzelce belirtiyorsun Tüyo merkezine koymayın diye??

ultrAsailor

ya kim yaparsa yapsın bu kodlar SMF ye yeni başlayan birinin bile yazabileceği şeyler emeğe saygı gösterin ya bu malum tüyo merkezini koruyan herkes mi böle yaptığım şeyleri ben yaptım diyip yayınlayanlar orda ondan sonra bu benim diyip ispatladınmı aman al sildik diyen yöneticide orda boş işler bunlar............. respect pls

ellerine sağlık dostum çeşitli alanlarda işe yarar... emeğine sağlık

durmapaylas

walla ben ekledim süper bişey teşekkürler

sorunsuz

şuna benzer konular o kadar çok varki bu forumda. siz ancak yeni üyeleri kandırırsınız. eskiler ivanıda tanır sizide tanır. meydanı boş buldunuz atıp tutun bakalım .ivanın peşinden abi nolur yardım et diye azmı koşuyordunuz.  http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=144563.msg921023#msg921023

Size emek harcamış insanlara biraz saygı gösterseniz diyorum. Çakalın ivana yaptığı nankörlüklerinbi tüm smf camiası biliyor.sende onunla yarışa girmişsin.
Amam Helal olsun ivan'a bir gün dahi sizin seviyenize düşüpte iftiralarınıza hakaretlerinize cevap vermedi. helal olsun,sizede yazıklar olsun

Quote from: S e r s e r i on September 28, 2007, 12:29:57 PM

son olarakta bir dahakine not verirken sana soralım.'' serseri son kararınmı'' diye  :P

Quote from: S e r s e r i on January 18, 2007, 10:23:19 AM
İvan 10 numarasın ;)

Advertisement: