Bilješke iznad foruma

Started by Mihac™, August 30, 2007, 05:11:56 AM

Previous topic - Next topic

Mihac™

Bilješke i pravila koja možete objaviti iznad svakog foruma u koje možete unijeti HTML, java, google adsense kod, slike i sve ostalo što poželite.
Kompatibilno za 1.1.3 i naravno za Hrvatski jezični paket charset=windows-1250.
Izgled možete promijeniti u stile.css na prvom mjestu ".board_rules"

Kako se vidi da se puno ljudi trudi sa ubacivanjem modova  za hrvatski jezični paket i da iako nešto instaliraju, to im se ne vidi u administraciji, pa sam malo preuredio neke modove da to radi kako treba.
Nadam se da nećete imati greški, kod mene je dosta toga izmjenjeno i slabo već imam veze sa SMF izgledom i opcijama, no testirao sam i na test forumu i sve radi.

mod sam postavio ovdje: http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=925

a imate ga i u prilogu

"kad budala postavi neko glupo pitanje ni deset mudraca ne može na njega odgovoriti "

immortalis

QuoteKako se radi o vrlo specifičnom, adrenalinom nabijenom podforumu predlažem slijedeća pravila. - U ovom podforumu se ne smiju davati ocjene korisnika dobro/loše - Psovanje do određene mjere? Za raspravu. Jebeš svađu bez psovke - Kako je cilj svake svađe - uvjeriti nekoga u suprotno, tako bi i ovdje svađa trebala potrajati dok netko ne kapitulira. Možda ocjenjivati anketom ko se bolje svađa... ne znam...tak mi je palo na pamet - Moderator mora poticati svađu. - Svađa ne smije izaći iz okvira ovog podforuma u druge podforume Dalje mi trenutno ništa ne pada na pamet. Predlog dao: "zpintar"

To je to?

JerryCRO

da..meni na kraju dana kad odem pogledat u evidenciju imam min 300 stranica stalno neka greška na liniji 233
www.xybrid-clan.net
www.xybrid-clan.net/forum

Advertisement: