News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Teşekkür modunda enteresan bir sorun

Started by PiRaNa, November 12, 2007, 12:55:50 AM

Previous topic - Next topic

PiRaNa

modu yükledim önceden kullanıyordum fakat forumu 1.1.4 e güncellediğimde 2 tane mod da hata verdi biri teşekkür modu diğeri de hoşgeldiniz modu. hoşgeldiniz modunu kaldırdım, silip bi daha kurdum çalıştı, fakat teşekkür modunda öle olmadı.

sorun şu :

mod kuruluyor, ifadeler, linkler herşey tamam ama "teşekkür et" linkine tıkladığımda anasayfaya gidiyorum ve konuya teşekkür edilmemiş oluyor. bunu çözemedim. nasıl hallederiz arkadaşlar ?

Alpay

eğer ftpye phpleri atarak güncellediysen

Gerekli phplere yeniden kodlari uygulaman lazım güzel kardeşim misal display.template.php manuel ekliceksin farkli tema kullanıyorsan

default ise modifikasyonu yeniden kur =)

PiRaNa

yok güzel kardeşim ben manuel güncelleme yapmadım. panelden paket olarak upload ettim.

güncellenmemiş yedekteki display.template.php dosyasını attım ama yine olmadı.

GuleSevdali

display.php dosyasında değişiklik oldumu bir onu incele kardeşim ve yada  tşk ayarlarına girip onaylacaksın
www.muallime.net
Aramadın ki Bulasın.....

Kaderde ne ise olur etme merak,
Nefsine Uyma ;Hakk'ın emrine bak,
Altından ağacın olsa zümrütten yaprak,
Akibet gözünü doyurur bir avuç toprak.
(Anonim)

PiRaNa

güncellemden önce ben resimleri kaldırıp link olarak yapmıştım ve çalışıyordu ama modu dilip yeniden kurmama ramen kaldırınca teşekkür yazısı ve teşekkür adetleri kalıyor kurunca yeniden geri geliyor. ama teşekkür et linkine kurup da tıkladıımda hiç bişi değişmiyor. acaba diyorum orjinali atıp da modu silip yeniden kursam değişir mi ?

dur bu fikir şimdi aklıma geldi bi de öle deniim. :)

PiRaNa

olmuyor, olmuyor, olmuyor ! ben bunu nasıl manuel kurarım ?

Advertisement: