Modovi koji svaki IT forum treba da ima?

Started by SimpleGost, December 25, 2011, 05:29:44 PM

Previous topic - Next topic

SimpleGost

Naime trebaju mi modovi za moj IT forum.
Pa se trudim ali jedva nesto nadjem zanimljivo.
Help!

Skipper.

Ne shvatam potrebu ove teme. Ti najbolje znaš šta bi tebi trebalo. A možeš i da istražiš malo konkurenciju.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Dzonny


SimpleGost

Radim na tome na clancima,na izgledu na svemu.Znaci malo aktivnosti i posete su skocile sa 130 - 180 do 350 - 600
:)
Znam da to nisu posete od mene, jer sam stavio google analytics kod u ad managment mod, a iskljucio sam ADS za admine, tako da ne broji moje posete, a kod je podesen da se prikazuje na svakoj stranici.

Nego, mene zanimaju neki modovi koji su korisnicima ovako zanimljivi!!

Dzonny

Pogrešna je politika da instaliraš modove i da misliš da to privlači korisnike. Bar po meni.
Njih privlači samo sadržaj i diskusije - ne modovi, malo tih modova uopšte krajnji korisnici primete i koriste, tako da...

Ono što ja ubacujem čim instaliram forum jeste sitemap bez kog ne počinjem ništa dalje. Meni se takođe svidja ajax quick reply lično, ali opet kažem da modovi nisu bitni da zadržavanje i privlačenje članova.

SimpleGost

E Dzonny, ja imam posete na forumu samo sto nece korisnici da ostanu!Vide sta im treba, registruju se (samo ne znam sto posto nije obavezna registracija da vide forum, sve je otkriveno gostima).
Nece da budu aktivni, samo gledaju teme...

Advertisement: