News:

SMF 2.1.4 has been released! Take it for a spin! Read more.

Main Menu

Slike sa bad url-om

Started by SimpleGost, December 02, 2011, 11:03:22 AM

Previous topic - Next topic

SimpleGost

Hitno mi treba mod koji detektuje slike sa dead url-om, posto su mi slike mnogo vazne zbog estetike foruma.Da znam koji je url dead..  ;D

Dzonny

Takav mod ne postoji koliko ja znam. Sa ff-om desni klik, view page info - media, tu možeš videti mrtve slike na trenutnoj stranici, a u cPanelu možeš videti requestove bez pozitivnog odgovora koji mogu biti i slike (ako imaš tu opciju u panelu uopšte).

SimpleGost

Kako se zove to?Ta opcija? da nadjem

SimpleGost

Ali problem je što te slike nisu moje, nego linkovane sa drugih sajtova, kako da znam jel bad url....

Dzonny

Odeš na taj url i vidiš da li slika postoji :)

SimpleGost

Dzonny ti mene očito zaje**avaš?
Čoveče imam preko 2000 tema, da pregledam svaku i vidim jesu slike u redu?
Treba mi pomoć, kako da nađem slike koje su linkovane ka drugim sajtovima, da ne rade, da ih zamenim!

Madzgo

Quote from: InternetFazoni on December 28, 2011, 05:36:30 AM
Čoveče imam preko 2000 tema, da pregledam svaku i vidim jesu slike u redu?
Možda će malo potrajati ;)

Dzonny

Quote from: InternetFazoni on December 28, 2011, 05:36:30 AM
Dzonny ti mene očito zaje**avaš?
Zapravo ne.
("Čoveče") Ako ja kod sebe na serveru imam blah.png sliku koju si ti stavio u post npr, ako ja sliku izbrišem sa servera tebi se neće prikazivati ništa. Džabe ti bilo kakve skripte ti na moj server ne možeš uploadovati sliku (a pritom na isti url). Jedino što možeš jeste da nađeš odgovarajuću sliku negde na internetu i da istu uploaduješ na drugi sajt (ili kod sebe) pa da promeniš link slike, što bi značilo višestruke promene, a pošto ti imaš preko 2000 tema, to će biti previše posla, žao mi je.
Zato se bitne slike stavljaju na lokalni server gde ti je i sajt, da znaš da će biti tu dok ti i sajt radi. :P

Skipper.

Quote from: InternetFazoni on December 28, 2011, 05:36:30 AM
Dzonny ti mene očito zaje**avaš?
Čoveče imam preko 2000 tema, da pregledam svaku i vidim jesu slike u redu?
Treba mi pomoć, kako da nađem slike koje su linkovane ka drugim sajtovima, da ne rade, da ih zamenim!
Da Džoni te zajebava. Njemu, kao i nama ostalima koji pomažemo cilj je da zajebavamo vas koji imate male forume. Stvarno neznam šta pojedinci žele. Traže pomoć i kada je dobiju smatraju da nismo u pravu i da to uvek može drugačije.

P.S. Pošto živiš u zabludi, nemaš preko 2000 tema jer tvoj forum ima ukupno 1449 poruka.
It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

SimpleGost

Upravo se jedan član obrisao koji je imao 700 tema...  :-X

Madzgo

Taman ti je sad lakše to da odradiš ;)

phaenomeN


SimpleGost


Advertisement: