Açtığı KonuSayısı Profilde Görünsün???

Started by Pixel_34, September 03, 2007, 07:36:26 AM

Previous topic - Next topic

Pixel_34

Üyelerin açtığı konu sayılarını Mesaj sayılarının altında göstermek istiyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim. Ben biraz uğraştım ama birtürlü olmadı. :( [Arama yaptım bilginize.]

Evo™

Onu daha önce çok kişi istedi bende istiyorum ama sadece harzem birine yaptım demişti. Şu an hali hazırda başka yapan görmedim harzeme tekrar ileticem inş. bizlerede söyler.

Pixel_34

Quote from: TRForumcu.CoM on September 03, 2007, 07:55:02 AM
Onu daha önce çok kişi istedi bende istiyorum ama sadece harzem birine yaptım demişti. Şu an hali hazırda başka yapan görmedim harzeme tekrar ileticem inş. bizlerede söyler.
Yaa.. bizede versin şu kodları nolcakki...bide üye kayıt tarihinide verirse süper olcak :D

Yağız...

Üye kayit tarihi zaten yokmu ???
Konu sayisi olayini parali yaptim demisti.Konu silinmis.Vardi eskiden böyle bir konu.

Evo™

kayıt tarihi zaten var display.template.php de ekle istediğin yere

// date + time registered
echo '
Kayıt tarihi ', $message['member']['registered'], '<br />';

Pixel_34

Sağol "TRForumcu.CoM"...  Umarım Konu sayısınıda buluruz.

Fikir

Bir sitede rast gelmiştim. Profilde açtığı konuları gösteriyordu.

Yağız...

Evo™

Konuları gösteriyor ama konu sayısını göstermiyor o

Yağız...

Profilde StatPanel fonksiyonunda gösteriyor aslinda.Ordan almaya calistim olmadi.Load.php'e koydum kodlari olmadi.Display.php'de nereye koysam hata verdi :)

MasTorY

Ben biraz uğraştım olacak gibi aslında stats.templatedeki kodu profil.templateye entegre ettiğimizde sorun çıkmaz sanırım

Yağız...

Stats'la ne alakasi var?Hadi Profile'i anladim kod ordan alinicak ama Stats'la isimiz yok...Ayrica veritabani hatasi veriyor...

MasTorY

Sence hangi üyenin kaç konu açtığı nerelerde bulunuyor?

ben mantık olarak stats dan çekmeye çalışıyorum.

En Çok Konu Açan Üye "['smf_stats_15']"  altında üyeler çıkıyor.Yanındada kaç konu açtığı.>Bu kaç konu açtığı döngüsünü profile entegre ettimmi iş orda bitiyor zaten ;)

patron

TRNokia.Com & OkanOkay.Com Administrator

Yağız...

Quote from: MasTorY on September 03, 2007, 05:15:06 PM
Sence hangi üyenin kaç konu açtığı nerelerde bulunuyor?

ben mantık olarak stats dan çekmeye çalışıyorum.

En Çok Konu Açan Üye "['smf_stats_15']"  altında üyeler çıkıyor.Yanındada kaç konu açtığı.>Bu kaç konu açtığı döngüsünü profile entegre ettimmi iş orda bitiyor zaten ;)
Uzun is :)
Direk Profile.template.php'deki function StatPanel kodunun altindaki yerden alinabilir.Ama olmuyor :)

MasTorY

Ordanda olur.Dediğim gibi üyenin açtığı konu sayısı tek biryerde kullanılmıyor.Ama o değer bulunup yerine göre derlendiğinde çalışacaktır.

Ufak bir iş aslındada uğraştırdı baya :)

Pixel_34

Bende çok uğraştım ama birtürlü beceremedim :(  Elmacik Help Us..!! :)

HoT_sOuRcE_

bu eklenti sadece açtığı konulara götüren bir link koyuyor ama arkadaşın istediği sayıyı göstermek orada sıfırı gören arkadaşlar isterm istemez konu açma isteği duyacaklar ve sitenin ya gereksiz mesaj ve konu kapasitesi artacak yada içeriğinin zenginliği ;)
Ne Mutlu Türk'üm Diyene!!!

Bursa Gazi Anadolu Lisesi İnternet Sitesi ve Forumu
Forumuma Üye Olabilmek İçin Bursa Gazi Anadolu Lisesi Mensubu Olmanız Gerekli!

canawar

ne illet bişeymiş yaw herkes soruyo cvp göremedim bi türlü

Advertisement: