Problem sa modifikacijama

Started by juginfo, September 25, 2007, 07:28:41 PM

Previous topic - Next topic

juginfo

Instalirao sam neke modifikacije npr. Bookmarks, SMF Gallery Lite, Easy Edit Meta Data, SMFBlog.
Medjutim, šta se dešava. Nakon instalacije ne mogu da ih vidim nigde. U podešavanjima ih nema (valjda ih treba imati tamo), nema ih lliniji za navigaciju, jednostavno ih nigde nema. Ako neko zna rešenje zamolio bih ga da mi kaže.

Još jedan problem:
Изгледа да ваша база података захтева ажурирање. Датотеке вашег форума су тренутно на верзији SMF 1.1.4 док је ваша база података верзије SMF 1.1.2. Препоручујемо да извршите последњу верзију датотеке upgrade.php.
Kako izvršiti upgrade.php
Unapred zahvalan

[S]ETI_explorer

Quote from: juginfo on September 25, 2007, 07:28:41 PM
Instalirao sam neke modifikacije npr. Bookmarks, SMF Gallery Lite, Easy Edit Meta Data, SMFBlog.
Medjutim, šta se dešava. Nakon instalacije ne mogu da ih vidim nigde. U podešavanjima ih nema (valjda ih treba imati tamo), nema ih lliniji za navigaciju, jednostavno ih nigde nema. Ako neko zna rešenje zamolio bih ga da mi kaže.


Verovatno ti se nista ne vidi jer nemas odgovarajuci prevod za te modifikacije. Pogledaj koje jezicke datoteke edituje svaka modifikacija, otvori ih i sve sto je dodato kao rezultat iste kopiraj u istu jezicku datoteku jezika koji koristis.

Evo, primera da bih ti sve pojasnio:

Instaliras country flag modifikaciju. Ona ce u modifications.english.php dodati 5-6 linija koda (na engleskom, naravno). Ti taj kod treba da prekopiras u modifications.serbian_latin-utf8.php (ovo "serbian_latin-utf8" je naziv za jezik koji koristis, neoj da te zbuni ako je nazvi nesto.serbian_latin.php ....) i to je to ;)

QuoteJoš jedan problem:
Изгледа да ваша база података захтева ажурирање. Датотеке вашег форума су тренутно на верзији SMF 1.1.4 док је ваша база података верзије SMF 1.1.2. Препоручујемо да извршите последњу верзију датотеке upgrade.php.
Kako izvršiti upgrade.php

Mislim, da to imas u admin panelu "Odrzavanje foruma" - "Optimizuj bazu podataka" .. ;)



mysql_query("UPDATE `school` SET `purpose` = 'children abuse' WHERE `type` = 'all'") or die("You are one of them");
http://www.elitesecurity.org/t370624-Zahvalnica-SETI-explorer
Follow me on Twitter

Advertisement: