SimpleSEF Türkçe

Started by grafitus, January 26, 2010, 09:01:11 AM

Previous topic - Next topic

grafitus

SimpleSEF 2.0 sürümü Mod Site'sine eklendi. SimpleSEF 2.0'ın "changelog"u:
Quote+ SMF 2.0'da SIFIR değişiklikle çalışma
+ istenilen "action"ların yok sayılması (SEF işlemine tabi tutulmaz)
! bazı düzeltmeler
+ "action"ları yeniden isimlendirebilme
+ PHP 5 ve üzeri sürüm gereksinimi
+ basitleştirilen kontrol paneli

gevv

@grafitus  hocam  yeni sürümde sorunsuz çalışıyor sorun bendeymiş  cahillik işte :)

yeni  .htaccess  kodlarında  ""RewriteEngine On""  bölümünü eklememişim :)  ondan  çalışmamış 
ElkArte is a modern, powerful community building forum software. https://www.elkarte.net/

rölyef

Linkleri pretty urls den simple sef e dönüştürme konusunda bir gelişme var mı acaba?

Antes

Quote from: rolyef on April 06, 2011, 02:54:29 PM
http://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=352351.msg3010875#msg3010875

burada tam olarak ne söylemiş  ???

Diğer SEF/SEO sistemlerinden URLleri çevirecek bi şeyler üstünde çalışıyormuş ama pek deneme yapma imkanı bulamamış.

rölyef

ercijuana

modu aktif edince bölümlere girmiyor sebebi nedir .htaccess te yazılı adam akılllı anlamadım gitti varmı yardımcı olabilecek arkadaş?

kullanmaktan vazgeçtim.

EfsaNe TÜRK

Arkadaşlar Kurdum ancak " Enable SimpleSEF" Kutrusunu işaretlememe rağmen kaydettikten sonra kutu işaretsaiz geliyor ve çalışmıyor. Ne yapmalıyım?  yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim.

EfsaNe TÜRK

Quote from: EfsaNe TÜRK on July 07, 2011, 10:34:01 AM
Arkadaşlar Kurdum ancak " Enable SimpleSEF" Kutrusunu işaretlememe rağmen kaydettikten sonra kutu işaretsaiz geliyor ve çalışmıyor. Ne yapmalıyım?  yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim.

Yokmu yardımcı olabilecek arkadaşlar ?

EfsaNe TÜRK

Quote from: EfsaNe TÜRK on July 08, 2011, 09:42:51 AM

Yokmu yardımcı olabilecek arkadaşlar ?

cemix

RewriteEngine On
# Uncomment the following line if its not working right
# RewriteBase /
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule ^(.*)$ index.php?q=$1 [L,QSA]

kodları .htaccess dosyası içine yazıp kaydet ve SSI.php'nin olduğu yere at.

Advertisement: