Forumun Tepesinde Açılır - Kapanır Son mesajlar!

Started by Hoochie Coochie Man, February 03, 2008, 05:35:08 PM

Previous topic - Next topic

Hoochie Coochie Man

İnadına SMF 1.1.X

Tias_

Default Temaya Uymamış sanki  ::)

ama yuvarlak köşeli grafiklerle daha güzel olacağına inanıyorum.güzel çalışma teşekkürler.

zeminkat

merhaba, bunu yeni uyarladım ve sorunsuz çalışıyor teşekkür ederim lakin siyah bir boşluk var ve resim ile daha iyi anlatırım diye ekte verdim.. Bu oluşan siyah alana reklam koymak istiyorum lakin bir türlü başaramadım....

"beni iyi tanıyanlar beni iyi tanır" Nihat Doğan

KCA

Bunu köşeden acilir bi reklam olarak yapsan birde guzel olur

energh

Bende 2.0RC2 sürümünü kullanıyorum.style.css dosyası yok galiba bulamadım.Bu Sürümlede mi uyumsuz  ?
Son eklenen mesajları üste almak benim için çok önemli başka bi şekilde varsa o da olur ..

grafitus

Quote from: energh on February 09, 2010, 10:53:01 AM
Bende 2.0RC2 sürümünü kullanıyorum.style.css dosyası yok galiba bulamadım.Bu Sürümlede mi uyumsuz  ?
Son eklenen mesajları üste almak benim için çok önemli başka bi şekilde varsa o da olur ..
/css/index.css'de işlem yapacaksınız.

Pяηѕѕ LF

Quote from: zeminkat on March 25, 2009, 10:06:50 AM
merhaba, bunu yeni uyarladım ve sorunsuz çalışıyor teşekkür ederim lakin siyah bir boşluk var ve resim ile daha iyi anlatırım diye ekte verdim.. Bu oluşan siyah alana reklam koymak istiyorum lakin bir türlü başaramadım....

veya kirmizi oklarla gösterilen kisim silenemezmi (arkadasin reklam eklemek istedigin bölüm) ?
1.1.21 Default

grafitus

Quote from: B u m u™ on October 03, 2008, 04:45:12 AM
Smf 2.4 kurlanıom olmadı :(
Usta ne yaptın sen ya. :) Biz daha 2.0 RC3'lerdeyiz. Helal. :)

Quote from: Pяεηsεs  ^^ on February 15, 2010, 12:18:15 PM
veya kirmizi oklarla gösterilen kisim silenemezmi (arkadasin reklam eklemek istedigin bölüm) ?
Neyden kaynaklandığını bulabilirsek sileriz. Ancak bu boşluk herkeste mi oluşuyor?

Pяηѕѕ LF

zaten neyden kaynaklandigini bulursak sileriz ^^.

orayi bilmek lazim.

admin kullanilan tema > Forum anasayfasında gösterilecek yeni mesaj sayısı: 10

burdaki 10'u 15, 16 yaparsak bosluk doluyo gibi ufak bir cözüm olabilir.
1.1.21 Default

ozgurky

SMF 2.0 RC2 ye kurdum güzel oldu da bu açılıyor ama kapanmıyor :) Sayfayı yenilemek gerekiyor kapamak için. Yoksa kurarken eksik mi kodladım?

Advertisement: