Cevap Yazdıktan Sonra Son Mesaja Dönüş

Started by a-smurf, November 16, 2007, 06:22:03 PM

Previous topic - Next topic

a-smurf

Merhabalar herkese,

Ben sitemde SMF'in 1.1.13 sürümünü kullanmaktayım. Şöyle bir problemim var: Hızlı Cevap ve Normal Cevap özelliklerinde de konuya cevap attıktan sonra konunun ilk mesajına dönüyor. Oysa ki ben konunun son mesajına döndürmek istiyorum üyeleri. Default olarak bu özellik yok ama bir şekilde php dosyalarını editlemem lazım. Ancak onlarca kodun arasında hangisini değiştireceğime karar veremedim.

Bu sorunu nasıl düzelteceğim konusunda yardıma ihtiyacım var.

Cevap veren herkese şimdiden çok teşekkürler.

madly

sitede seo kuruluysa seonun hatası bu bizdede var aynı dert ama o kadarda önemli görmedim ben ama bilen arrkadaşlar varsa yardım edecektir

hako93

Konuyu biraz hortlatıyor gibi olacak ama bende de bu sorun var. Seo kurulu. Konuya mesaj atınca ilk sayfadaki mesaja dönüyor. Ama sonra gönderilen mesaja dönmesini istiyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim. Acil ihtiyacım var

Emre A.

QuoteBen sitemde SMF'in 1.1.13 sürümünü kullanmaktayım

ben kendi indirme bölümünde versiyon olarak 1.1.11 görüyorum? sen sürümünü 1.1.13 olarak söylüyorsun? Bir yanlışlık mı var yoksa ben yanlış yerden mi indiriyorum  :o

Restorasyon

Quote from: tek KALP on April 17, 2010, 07:24:58 AM

ben kendi indirme bölümünde versiyon olarak 1.1.11 görüyorum? sen sürümünü 1.1.13 olarak söylüyorsun? Bir yanlışlık mı var yoksa ben yanlış yerden mi indiriyorum  :o

Kasım 17, 2007, 01:22:03 ÖÖ »

Gördüğün gibi mesaj 2007 de yazılmış :)
"Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır 
Toprak,eğer uğrunda ölen varsa vatandır."

Restorasyon - Gece Görüş Dürbünü - Mimari Forum

hako93

Quote from: hako93 on April 17, 2010, 06:54:59 AM
Konuyu biraz hortlatıyor gibi olacak ama bende de bu sorun var. Seo kurulu. Konuya mesaj atınca ilk sayfadaki mesaja dönüyor. Ama sonra gönderilen mesaja dönmesini istiyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim. Acil ihtiyacım var
Şu mesaja odaklanırsak sevinirim. Problemi acil çözmem gerekiyor :(

Emre A.

Quote from: Restorasyon on April 17, 2010, 08:16:47 AM
Quote from: tek KALP on April 17, 2010, 07:24:58 AM

Kasım 17, 2007, 01:22:03 ÖÖ »

Gördüğün gibi mesaj 2007 de yazılmış :)

kafamı karıştıranda bu zaten. 1.1.13 diyor arkadaş.Bizim kullandığımız 2010 1.1.11 ? :D garip .. :D

hako93

güncel

serhatyilmaz

seo4smf kurulu ise .htaccess dosyasında üstteki kodların kırmızı olanlarıyla alttaki kodlarnın yeşil olanlarını değiştir. bunu yapmadan önce kesinlikle yedek al..

RewriteCond %{QUERY_STRING} ^topic=([0-9]*)$
RewriteRule ^(.*)$ seo4smf-redirect.php?t=%1 [R=301,L]

RewriteCond %{QUERY_STRING} ^topic=([0-9]*).([0-9]*)

RewriteCond %{QUERY_STRING} ^board=([0-9]*).([0-9]*)
RewriteRule ^(.*)$ seo4smf-redirect.php?b=%1 [R=301,L]

RewriteCond %{QUERY_STRING} ^index.php?topic=([0-9]*)$

RewriteCond %{QUERY_STRING} ^index.php?topic=([0-9]*).([0-9]*)

RewriteCond %{QUERY_STRING} ^index.php?board=([0-9]*).([0-9]*)

hako93

Valla dostum ne kadar teşekkür etsem az. Senden başka çözen olmadı şu sorunu. Sürüyle sitede açtım konu. Tek sen yaptın helal olsun.

Bu satırdan değişçek bişey yok demi :)

serhatyilmaz

Quote from: hako93 on April 18, 2010, 12:09:09 PM
Valla dostum ne kadar teşekkür etsem az. Senden başka çözen olmadı şu sorunu. Sürüyle sitede açtım konu. Tek sen yaptın helal olsun.

Bu satırdan değişçek bişey yok demi :)
vala ben orayı değişmeyi denedim kategorilere girmez oldu. oraya ellememen en iyisi :)

hako93

Biraz önce farkettim. Bu değişiklikleri yaptıktan sonra seo gitmiş :) linkler seosuz gibi gözüküyor. başıma bela oldu bu olay

serhatyilmaz

Quote from: hako93 on April 18, 2010, 03:53:20 PM
Biraz önce farkettim. Bu değişiklikleri yaptıktan sonra seo gitmiş :) linkler seosuz gibi gözüküyor. başıma bela oldu bu olay
valla bende smf 2.0 rc3 kurulu ve seo4smf yüklü sizinkini bilemiyorum. yöneticilerin cevap vermesi daha sağlıklı olacaktır.

hako93

.htaccess dosyanızı paylaşırmısınız

Advertisement: