Toplu modifikasyon / çeviri INDEX (cevap hakkı)

Started by Hoochie Coochie Man, November 28, 2007, 07:14:21 AM

Previous topic - Next topic

Hoochie Coochie Man

Bu mükerrerlik değil Alper Bey.. Bundan önceki Tüyo merkezi yok olmuştu (oldurulmuştu). Sizin sabit konu var dediğiniz yerde herkes kendi mesajlarını atmış, ve genelde resmi modifikasyonların çevirileri var.. Burada ise genelde tüyolar var.. ve hepsi tekbir mesajda.. yinede karar verilmiş artık saygı duyarız..

Edit: tam mesajı yazdım yolluyodum, baktım kilitlenmiş, tamam şimdi kilitleyebilirsiniz..
İnadına SMF 1.1.X

4LP3RUZ1

Size cevap yazarken aklımdaki bu değildi.

Bu konunun sabit başlıkta konudan hiçbir farkını göremiyorum, yok ta.

Ne yani şimdi, hide tag special sabit başlıkta mod bu konuda tüyo mu?

Yapmak istediğiniz şeyi anlıyorum, ancak bu şekilde olmaz.
Frozen frogs are back :(

Yağız...

Tüyolari gecelim.Orada herkes tek basina yaziyor.Ama HCM'nin konusunda tek mesajda.Yani toplu halde.

Hoochie Coochie Man

Quote from: alperuzi on November 28, 2007, 07:21:30 AM
Ne yani şimdi, hide tag special sabit başlıkta mod bu konuda tüyo mu?

QuoteBurada ise "genelde" tüyolar var..

Dipnot: tırnak içinde ve kalın yazdım.

Neyse tamam Alper bey..bu konuyuda kilitleyebilirsiniz..
İnadına SMF 1.1.X

4LP3RUZ1

Quote from: cakal93 on November 28, 2007, 07:23:45 AM
Tüyolari gecelim.Orada herkes tek basina yaziyor.Ama HCM'nin konusunda tek mesajda.Yani toplu halde.
bu daha iyi birşey değil ki.

Herkesin kendi mesajına yazması ve kendi güncellemesi lazım.
Bir kişi tüm güncellemeleri takip edemez, etmemelidir. Bunun sonucunu daha önce de gördük zaten

Allopa

Alperuzzi bu tarz konuları kilitlemekte haklısınız belki çünkü bu tarz bir konu ne zaman açılsa birileri çıkıp bu konu şuna benzemiş bu konu bunun taklidi deyip sürekli eleştirdi ve sağolsunlar konuları kilitletmeyi başardılar zamanında birisi ilk olarak böyle bir konu açtı buradaki herkes yararlandı buna kimse inkar edemez ancak sonra yaptığı herşeyi sildi gitti. Şimdi insanlar böyle bir kolaylık olması için ne zaman konu açsa kilitliyorsunuz ve böyle bir konu açamıyorlar deyip sevinenler var buradakilerin böyle bir kolaylığa ihtiyacı var çünkü smf ailesine gün geçtikçe yeni insanlar ekleniyor ve biliyorsunuz yeni gelen arkadaşlar için arama butonunu kullanımı çok zor, bilmiyorum yinede siz bilirsiniz saygılar.
Sağlıklı zayıflama, Zayıflama yöntemleri , Hızlı zayıflama, diyet programları

4LP3RUZ1

benim canım çektiği için kilitlemiyorum ki, biliyorum birçok kişi böyle düşünüyor, ancak kilitlemek zorunda kaldığım durum en sinir olduğum durumdur.

Şimdiye kadar anlamadıysanız söyleyeyim, mükemmelliyetçi biriyimdir :) Herşeyin yerli yerinde, tıkır tıkır çalışıyor olması gerekir benim olduğum yerde. Dolayısıyla bir konu (veya bir konunun bir bölümü) bir diğerinin kopyası ise o benim gözümde yer ve electron kaybıdır :D

Ayrıca bu vesileyle çok daha güzel bir sonuç çıkacak, az bekleyin ;)

Allopa

Tamam ama buradaki hiç kimsenin sizlerin sırf ego tatmin etmek için konu kilitlediğinizi düşündüğünü hiç sanmıyorum inşaallah senin dediğin gibi mükemmel bir görünüme sahip olur burası ama dediğim gibi bir kolaylık şart karar sizin
Sağlıklı zayıflama, Zayıflama yöntemleri , Hızlı zayıflama, diyet programları

4LP3RUZ1

yo var, var biliyorum çünkü bana özel mesaj ile de bildiriyorlar ara sıra

Advertisement: