Ziyaretçiler Mesajın ilk X Karakterini Görebilsin

Started by husmen73 (Gulhin), December 16, 2007, 04:56:18 PM

Previous topic - Next topic

GöLgeTürK

ben bunu yaptım ama hiç bir değişiklik olmadı karakter sayısını 100 yaptım yine bişi olmadı

GöLgeTürK

arkadaşlar tekrar denedim yine değişen bişi olmadı acaba sebebi ne olabilir

piran

bende de çalışmadı bi değişiklik olmadı yani

Gökhan | Brestgerfich

Gökhan | Brestgerfich

Quote from: Mucize on June 13, 2009, 10:07:46 AM
2.x'te sorun çıkıyor.

Özür dilerim,
index.turkish.php'de ?> kaldırmayı unutmuşum. O yüzden hata vermiş...

2.0 Rc1-1'de sorunsuz çalışıyor  :P

sitem

Arkadaşlar bu konudaki uygulamaları denedim ancak çalıştıramadım. Hiç bir değişiklik olmadı.Uygulamada benmi hata yapıyorum acaba.

sitem

Arkadaşlar  üstteki sorun 1.1.10 ile ilgilidir.Cevap bekliyorum.

BiDusun.Net

bana kısaca hangi yolları yapcam anlatcak olan varmı??????????  hiç birşey anlamadım yapamıyorum

birde sitenin en altına yeni konular üyeler top 10 listesi nasıl eklicem?

BiDusun.Net

Sources/ManageSettings.php aç                     bende bu dısya yok nasıl bulcam  yardım eder misiniz...

turanordusu.tc

index.turkish.php'de
?> bunu da kaldırdım ve diğer tüm değişikliklei sorunsuz yaptım ama çalışmadı bende ve ekteki resimde görüldüğü gibi bir boşluk var Yönetim- Özellikler ve Seçenekler bölümünde.

Modifications.turkish.php de yapılan değişikliğin çalışması için, Modifications.english.php de de değişiklik yapılması mı gerekiyor acaba ? O bölüm onun için boş çıkıyor sanırım..

b-24

smf 1.1.11  kullanıyorum sorunsuz şekilde kurdum, teşekkürler.

Değişiklik olmadı diyen arkadaşlar
Display.template.php deki if($context['user']['is_guest'] && $modSettings['enable-hide-characters'] == 1 && in_array($context['current_board'], array(1,2))) kısmından istediğiniz bölüm numarasını yazmalı. Ben burayı array(1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,.... 140))) degiştim. Buraya kaç bölümünüz varsa okadar sayı yazmalısınız. Püf nokta burası.

Yağız...

&& in_array($context['current_board'], array(1,2))
Kısmını silerseniz gerek kalmaz :)

turanordusu.tc

Quote from: b-24 on May 04, 2010, 06:31:56 AM
smf 1.1.11  kullanıyorum sorunsuz şekilde kurdum, teşekkürler.

Değişiklik olmadı diyen arkadaşlar
Display.template.php deki if($context['user']['is_guest'] && $modSettings['enable-hide-characters'] == 1 && in_array($context['current_board'], array(1,2))) kısmından istediğiniz bölüm numarasını yazmalı. Ben burayı array(1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,.... 140))) degiştim. Buraya kaç bölümünüz varsa okadar sayı yazmalısınız. Püf nokta burası.

Smf 2.0 RC3 benim kullandığım sürüm. Ben bundan bahsetmiştim ama uyumlu mu buna ?

Hoochie Coochie Man

Bu uygulamayı yıllar önce yapmıştım ancak şöyle bir zaafı vardı. Örneğin ilk mesaj da şöyle bir metin var: "Bugüne kadar hem elemelerde hem de şampiyonada tüm maçlarını kazanarak şampiyon olan tek ülke 1970'in Brezilyası. Bugüne kadarki en büyük başarısı yarı final olan İspanya ise tarihinde ilk kez çıktığı finalin favorisi durumunda." Ancak bu tüyoyu yapınca kelimenin tam ortasından kesiyordu. yani şöyle bişi oluyodu: "Bugüne kadar hem elemelerde hem de şampiyonada tüm maçlarını kazanarak şam.." yani anlatmak istediğim oradaki "şampiyon" kelimesi bitince kesmesini istiyorum ancak kelimeyi ortadan kesiyor. Umarım demek istediğimi anlatabildim. Acaba bu olay tüyo da devam ediyor mu?
İnadına SMF 1.1.X

husmen73 (Gulhin)

Hoochie Coochie Man, mesajını yeni gördüm :) Kelime bazında görüntüleme de yaptırılabilir. Boşlukları saydırırsın, 6. boşluktan sonrasını böl dersin olur.
-Kurumsal Kimlik Web Tasarım Hizmeti.
Gülhin Portal Sistemi hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
SMF
Referanslar --> http://www.gulhin.com/referanslar-portfoy/
-Web Tasarımı ve Tema Tasarımı Sitesi www.gulhin.com
-TOPLU MAİL GÖNDERİMİ --> http://www.toplumailsms.com
E-Ticaret Sistemi yaptırmak mı istiyorsunuz?

ALTAY

Bende SMF 2.RC3 olmadı. Konuya bakıyorum şöyle yapıyor. "Forum kur..." bu kadar başka bir şey yok UTF 8 kullanıyorum ve özellik ve şeçeneklerde yazı çıkmıyor yani "hangi bölümlere uygulansın" yerine boş çıkıyor. Cevap yeri çıkıyor ama. 

sitem

İyi günler arkadaşlar 2.0.2 için TiReDsOuL arkadaşımızın 48. sayfada eklediği kodları uyguladım mod. çalıştı ama sitede bazı yerler ingilizce olarak çıkıyor.Bunun neden kaynaklandığını anlayamadım.sebebi ne olabilir yada ne yapmalıyım.

Lazut6178

if($context['user']['is_guest'] && $modSettings['enable-hide-characters'] == 1 && in_array($context['current_board'], array(1,2)))

Burada bir gariplik var geliyor bana array(1,2))) buraya ekledim kategori numaraları ziyaretcilere gözükmüyor. Oysa tam tersi olması lazım buraya eklediğim kategori numaraları ziyaretcilere gözükmesi lazım. Ya da ben bu şekilde istiyorum nasıl yapabiliriz...

Advertisement: