Postavljanje banera

Started by goran91415, January 21, 2008, 07:54:10 AM

Previous topic - Next topic

goran91415

Pročitao sam nekoliko topica o navedenoj temi, te sam instalirao Global Healders and Footers (http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=351).
Nakon što sam instalirao taj paket on mi se i dalje ne prikazuje u mojim postavkama administratora koje su kao i cijeli forum na hrvatskom. Kada promjenim jezik na engleski i dalje dotičnog izbornika nema tako da mi nije jasno gdje griješim???

Btw. dali bi možda rađe preporučili Ad Managment 2.3. za ubacivanje banera ili je ovo što sam instalirao također ok. Problem je što ako i instaliram AdManagment javiti će mi se isti problem.
Probao sam naći Modifications.english.php jer možda tu leži problem, međutim na serveru ga ne mogu naći... ???

goltar

istiot problem go imav i jas koga forumot mi e na makedonski ... i ne najdov reshenie

dioda

Ubaci bannere rucno, bez moda....
Nadji na srpskom forumu temu, ja sam imao problema sa ubacivanjem bannera pa su mi ljudi objasnili kako, jednostavno je...

goran91415

Evo našao sam u čemu je problem... postoji više jezika koji se mogu odabrati a ja sam birao english-utf8 što očito nije dobro. Pri dnu popisa jezika ima i običan English i taj treba odabrati te onda izbornik bude vidljiv...

Imam drugi problem ubacio sam u header jedan banner međutim ukoliko želim ubaciti 2 bannera on mi ih stavlja jednog ispod drugog, dok ja želim da budu jedan do drugog. Kako to izvesti?

Hvala

goran91415

Itko???

"Imam drugi problem ubacio sam u header jedan banner međutim ukoliko želim ubaciti 2 bannera on mi ih stavlja jednog ispod drugog, dok ja želim da budu jedan do drugog. Kako to izvesti?

Hvala"

***Teh GodFather***

Ma koristite ad managment mod za banere, bolje se uklapa sa tim sto hocete...

Advertisement: