En Güzel FTP Programlari

Started by [...Saint...], January 21, 2008, 09:26:42 AM

Previous topic - Next topic

kariyer

hakan bende yeniyim  ama  doğru girişte bağlanıyo bu kadarını öğrendim    kullanıcı adı:ftp.siteadresin.com olcak  yada ip adresin

b-24

Filezillanın son sürümü 3.2.4.1 yükledim dosya izinleri bir türlü değişmiyor. 777 olmuyor.
Bazı dosya izinleri de xxx biçiminde çıkıyor.

Eski sürümünüde kullanmıştım. Onda  sorun yoktu.

Değişmeyen dosya izinlerini nasıl değiştirebilirim ??

Hayalet Sürücü

Renkler ve zevkler tartışılamaz ama en çok kullanilan ftp programlarini yazıyorum , öncelikle ftp nin anlamini öğrenelim.

FTP(File Transfer Protocol) Nedir ?

FTP(dosya aktarma hizmetleri) : İnternet erişimi olan bir kullanici, eğer kendisine yetki verilmişse,internete bağlı diğer herhangi bir bilgisayardaki bilgilere erişebilir, onlari kendi bilgisayarına alabilir , kendi bilgisayarındanda internet erişimi olan başka bir bilgisayara dosya/bilgi gönderebilir.

Bu özellik dosya transfer protokolü (FTP) olarak bilinir.Bu protokolün görevi dosya almak veya göndermektir.Bu protokol ile bir kullanoco uzaktaki bir bilgisayara ulaşabilir ve bu bilgisayardaki bilgileri verilen izinler ölçüsünde kendi bilgisayarina aktarabilir.( Information Technology Book Page 35)

En Hoş FTP Programları :

SmartFTP Nedir?
SmartFTP yerel bilgisayarınız ile internette bulunan bir sunucu arasında dosya transferine olanak sunan bir FTP (Dosya Transfer Protokolü) istemcisidir. Sahip olduğu pek çok kullanımı kolay ve gelişmiş Özellikler ile SmartFTP onu aynı zamanda güçlü bir iş aracı haline getiren güvenli, sağlam ve etkili dosya transferi sağlamaktadır.

İndirmek için tıklayın.

CuteFTP

CuteFTP dünyanın en beğenilen ve en güvenilir FTP dosya aktarımı masaüstü yazılımıdır. ister web sayfası yayınlıyor, ister en yeni dijital görüntüleri, müzikleri veya yazılımları indiriyor olun, CuteFTP Lite ve CuteFTP Home i?inizi yapmanıza yardımcı olur. CuteFTP Professional , FTP, FTPS, HTTP, HTTPS ve SSH gibi sektör standardı protokolleri kullanarak en gelişmiş güç, performans ve güvenlik koşullarını sunar. Ayrıca, Apple Mac sürümü de vardır..

İndirmek için tıklayın

FileZilla

Herkez biliyor zaten bir anket açacak olursak çogu kişi fileZilla der tahmin edebiliyorum

(İndirmek için tıkla)

Saygılar , Ghost Rider.(Hayalet Sürücü)

saMet464

En kullanışlısı filezilla bence.

quatgio

I think you must login in FTP account by tools other, and upload to server to try again,

Regards,

sanalbellek

teşekkürler paylaşım için.
http://www.madalya.web.tr  istanbul plaket [nofollow]

Emre A.

Quote from: arslanturk0687 on November 03, 2015, 05:07:52 AM
Quote from: ozanymk on November 03, 2015, 03:13:42 AM
Bahçelievler Demirdöküm Servisi Olarak Yaklaşık 10 yıldan beri bahçelievler bölgesine hizmet vermekteyiz
konuyla alakası ne?

Reklam yapıyor bir tanesi..

Konu hazır açılmışken; ben yıllardır CuteFTP Pro kullanmaktayım. 3.X sürümünde tanışmıştım. Bence Manuel düzenlemeler yaparken çok rahat ettiğim. Hiç bir şekilde veri kaybı yaşamayıp, aksine yedek almadan verilerimi kurtardığım tek yazılım.

Örneğin;

Düzenleme yaparken programın kendisine ait bir düzenleme aracı bulunmakta. Smf 'yi manuel olarak geiştirdiğimde ufak bir kod hatası olursa şayet kolay kullanım tuşları ile veri kaybına uğramadan eski haline getirebiliyorum.

Tavsiyem tabi ki CuteFTP

marinaturizm

bence en iyisi cute ftp professional  8)

Advertisement: