News:

Want to get involved in developing SMF, then why not lend a hand on our github!

Main Menu

Banner sorunu

Started by NurgülEsra, May 09, 2008, 11:46:31 AM

Previous topic - Next topic

NurgülEsra

Arkadaslar benim banner ile ilgili yardima ihtiyacim var.Ilk defa bir forum kuruyorum, yani hic tecrubem yok.SMF 1.1.5 kurdum ve tema olarak Loon Theme kullandim.Simdi Simple Machines Forum yazan Logonun yerine kendi yaptigim bir banner eklemek istiyorum ama bir türlü beceremedim.Saatlerdir bu forumda geziyorum ve konu ile ilgili buldugum bazi seyleri denedim ama hic birisi olmuyor.Anladigim kadariyla yaptigim banner'i imageshack'e upload yapip, linki bir yere eklemem lazim ama nereye? Ayrica Türkcem pek iyi degil, yani eger bu konu ile ilgili baska bir yerde cözüm yolu yazilmissa, anlamamis olabilirim.Lütfen yardim edin.

boranjudge

Sayın NurgülEsra,

Öncelikle kullandığınız temada yapmış olduğunuz logo yada banner'in sırıtmasını istemiyorsanız, temanızın arkaplan zeminine göre bir logo yapmalısınız,

Ayrıca banner yada logonuzu ücretsiz resim hostlarına göndermeniz güvenli ve profesyonelce değildir.

Öncelikle Kullanmak istediğiniz temanızı belirlemenizi tavsiye ederim.

Temanızı belirledikten sonra Arayüz(Modifikasyon-Kod ) ve Tasarım(Logo-Banner vb..) bakımından geliştirme sorularınızı yöneltmeniz sizin için daha faydalı olur kanısındayım.

Advertisement: