Forumun Tepesinde Açılır - Kapanır Son mesajlar!

Started by Hoochie Coochie Man, February 03, 2008, 05:35:08 PM

Previous topic - Next topic

obafemi

Ben bütün temalarda denedim ama hiçbirinde bi sonuç alamadım. İşin ilginç kısmı herhangi bir hata da almadım. Smf 1.1.4 + tp kullanıyorum. Bu konu hakkında bilgi veren i arkadaş olursa sevinirim.

Saygılarımla...

Hoochie Coochie Man

Tüyonun aktif olması için, son mesajları admin panelinde göstermelisiniz (açmalısınız.) Aksi takdirde evet birşey gözükmez.
İnadına SMF 1.1.X

obafemi

QHoochie Coochie Man üstadım açtım ama yine olmadı. Acaba sizin kast ettiğiniz yeri nasıl açağımı tam olarak söylermisiniz.

Hoochie Coochie Man

panelde, kullanılan tema bölümünde..  son mesaj sayısını yazıyosun, ister 10 ister 15.
yazınca son mesajlar aktif oluyor. Böylelikle tüyo aktif oluyor. yaptığınız halde hala olmadıysa.. Kodlamada yanlışınız var demektir..
İnadına SMF 1.1.X

Minare

Ellerine saglık hocam da bunun tuyolugu kalmamıs, resmen mod yapmısın, helal :)

Hoochie Coochie Man

Saolasın Minare kardeşim, ancak scriptler benim yapımım olmadığı için, tüyo :)
İnadına SMF 1.1.X

WeYCeLL39

süper bi şey ya bide bu demo sitedeki buton lar gibi nasıl yapabiliriz ???

Hoochie Coochie Man

O bahsettiğin bu konu başlığın dışında bir olay. Ancak imzamdaki linke tıklayıp temaları bi gözden geçirebilirsin. İstediğini bulacaksındır..
İnadına SMF 1.1.X

darkblack323

20 iletiden fazlasını göstermiyor açılır kapanır bölüm, ben aşağıdaki kısmı kaldırmak istememin nedeni o, yukarıdan açılan panelde son 30-40 iletiyi göstermek istiyorum, ne yapmam lazım ?

bir de her sayfada gözükür yapmak mümkün müdür, yukarıda gerek yok demişsiniz ama ben öyle olsa daha hoş olur diye düşünüyorum hatta harika olur :)

Hoochie Coochie Man

Panelin yapısı gereği sanırım 20 den fazla konu almıyor, bence o bile çok yani standardı 10 olduğunu düşünürsek.. Ama ben bi ara kurcalamıştım uzatmak için, ama bozuluyo neyle oynasan. O yüzden bu şeklide iyi.

Her sayfa da gözükmesini de sağlayamadık, o da olmuyor..
Her iki sorununuda olumsuz cevapladığım için üzgünüm..
İnadına SMF 1.1.X

darkblack323

hımm ben birkaç şeyle oynadım değişiklik olmamıştı belki deneyip bulan vardır diye sordum...

neyse madem olmuyor, gerçi olmuyor diye bir şey yok beceremedik :)

yoksa bilgisayar dilinde her şey mümkündür ;)

heyy_relaxx

Butür şeylerde sadece style.css ile oynamak da yetmiyor, bazen scriptlerinde ayarları oluyor, yani karmaşık şeyler bunlar, kurun takılın :P

darkblack323

aslında biraz js anlasam uğraşcam çünkü yapmayı çok istiyorum :S

♀φ®♪└┘δ

HCM  eline sağlık  çok güzel  oldu ve  sorunsuz  çalışıyor. Ama acaba  js olduğu  için  biraz  yavaşlar mı   forum?

Çalışır Demo İçin : www.camlik.eu/forum a  bakabilirsiniz..

[-Delete-]

ellerinize sağlık , gayet güzel oldu teşekkürler...
Pess..!

grafitus

Müthiş saol HCm abi yalnız bunu editlemek serbest demi? Üye girişi yapacam da :d

Hoochie Coochie Man

Quote from: grafitus on September 12, 2008, 06:59:48 AM
Müthiş saol HCm abi yalnız bunu editlemek serbest demi? Üye girişi yapacam da :d

Kafanıza göre takılın..
İnadına SMF 1.1.X

B u m u™

Advertisement: