Android Teması

Started by TosTos, February 17, 2008, 03:03:30 PM

Previous topic - Next topic

mlfidan

Bende forumumda bu temayı kulanıcam emeğine sağlık

TosTos

Quote from: muscanem on February 21, 2008, 05:19:05 PM
Kardes. Tamam Temayi index.templateden genislettim. Yalniz konu ici ( Topic iceriginin oldugu bölüm) hala dar sekilde. Istersen bir bak TIKLA Orayi nasil degistiririm?
Tema dosyasini yeniledim. Eger eskisini kullaniyorsan display.template de Get all diye ara ve hemen onceki 85 i 100 yap. Ayrica 590 i da 100% olarak degistirmeyi unutma.

TosTos

Quote from: mlfidan on February 23, 2008, 05:58:02 AM
Bende forumumda bu temayı kulanıcam emeğine sağlık
Sende sagol kardes. Tema dosyasini yeniledim, istersen yenisini yukle. Yukarda bahsettigim degisikligi yaptim.

muscanem

Eyvallah Usta. Aksama ilk is degistiririm ;)

Fussilet

TosTos kardeşim bir çalışmam var, hayran kalacaksın eminim :)

TosTos

Quote from: Fussilet on February 23, 2008, 01:24:56 PM
TosTos kardeşim bir çalışmam var, hayran kalacaksın eminim :)
Hadi bakalim kardes merakla bekliyorum. Sen yaptinmi guzelini yaparsin.

Fussilet

eyw sağolasın :)  az kaldı bitince haber verecem

Hoochie Coochie Man

Quote from: Fussilet on February 24, 2008, 12:01:33 AM
eyw sağolasın :)  az kaldı bitince haber verecem
@Fussilet, senden değişik şeyler bekliyorum artık. Sekizinci temanı yaptın ama hala bi farklılık yok. Hepsin de de aynı gidiyorsun..
- Üst bannerı değiştir
- catbg ve titlebg yi değiştir
- forum rengini değiştir.

bu üçlüde gidiyorsun hep..

Bak mesela TosTos'a, her ne kadar kişisel olarak temaları bana iğrenç gelsede. Adam değişik ve ilginç şeyler yapıyor. O yönünü seviyorum.
İnadına SMF 1.1.X

Fussilet

mesela  nasıl olsun ne gibi farklı olsun?

aklıma şuan bir şey gelmiyor

TosTos

Farkli isler biz yapariz, sade temiz ve duzenli olanlari da o yapar, olur biter. Ben onun temalarini seviyorum, orjinal oldugu icin. Kendisine ait yaptiklari. Ayrica sirf resim ve renk degistirmiyor. Bir duzen tutturmus oyle gidiyor. Bu olabilir. Kendi basina yapiyor, kimseden yardim almiyor ve sadece biryerlerden javascript kodlar bulup bir menu degistirmiyor. Tema yapmak demek biryerden birsey bulup onu uygulamak degil. Mesela Huci Kuci senin blues temanda ya da four colors da fazla bir kodlama yok. Sadece menu degisik, gerisini defaulttan kullaniyor. Classic cars temani sevdim, onda kodlama vardi, ugrasmistin, ama renklendirme ve koydugun resimler kotuydu. Ayrica onuda sirf kendi basina yapmadin.Yani bence seninde iyi tema yaptigin soylenemez. Ne zaman kendi basina bir is yaparsin o zaman Fusilet gibi tema yazari sinifina konulursun. Bence kendi basina tema yapan, uyumlu renkler ve duzen secen, icinde daha fazla emek olan Fusiletin temalari senin temalardan iyi. Fusilet kardesim sen yap renklerin uyumlu oldugu birseyler.Once temani kur, renklerini oturt, sonra uygun hos bir javascript menu ara ve ekle uzerine. Bundan sonra da Huci Kuci igrenc buldugun temalar hakkinda ve ozellikle benim hakkimda yorum yapma. Senin sorunun benim kardesimle, sorununu git onunla coz.

Hoochie Coochie Man

TosTos bey sizi sakin ve olgun olmaya davet ediyorum, sizde temalarım ile ilgili her türlü eleştriyi ilgili başlıklarında yapabilirsiniz. Ama şunu unutmayın ki lütfen eğer burada bir konu açıyor iseniz, elbette bu konu ile ilgili temayıda eleştiriceğizdir. Herkes temalarınızı sevmek zorunda değil. Ama siz istiyorsunuz ki herkes sevsin. Benimkinede iğrenç diyen oluyor ama ben cevap yazmıyorum, ilgilenmiyorum. Seven teşekkürünü ediyor zaten. Ama ben sizinkileri iğrenç bulduğum halde teşekkür ediyorum. Duyduğum kadarı ile benden yaş olarak büyüksünüz, öyle olduğu halde eleştrileri kaldıramayacak olgunlukta değilseniz lütfen tema yapmayınız. Cevaben hırçın olmaya mahal yok..

İyi günler..
İnadına SMF 1.1.X

Fussilet

kardeşlerim  sakin olalım yahu , sanal bir yerdeyiz , birbirmizi üzmeyelim,
bu arada tostos son teman  çok güzel tebr ederim kardeşim...

Advertisement: