News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Avatarlı Popüler Üye Bloğu [İstek]

Started by sproraty, December 13, 2007, 07:24:38 AM

Previous topic - Next topic

sproraty

arkadaşlık sitelerinde bu tarz modüller var. phpnuke de falan var. smf için aşağıdaki gibi bi modül hepimizin işine yarayacaktır. portallarımızda anasayfada orta bloga koyabiliriz forumda en üste koyabiliriz. son 10 üye nin avatarları ve altta nickleri, 2. bloktada mesaj sayısına göre en popüler 10 üyenin avatarları ve altında nickleri yazsa. tıklandıklarında profillerine gitse? şimdiden hocalarıma teşekkür ediyorum..

sorularımda test olarak siteye baglanmak için ::  kullanıcı adı : deneme  şifre : deneme

[SiNaN]

Aşağıdaki linkteki aktif üyeler bloğu gibi birşey yani?

http://www.bizmuhacirler.com/portal.PNG

Portal SSI'dır.
Former SMF Core Developer | My Mods | SimplePortal

sproraty

sorularımda test olarak siteye baglanmak için ::  kullanıcı adı : deneme  şifre : deneme

sproraty

Yağız...

Sinan'in imzasini görmedin sanirim. Portali %97 bitmis. Yakinda yayinlar ;)

sproraty

[SiNaN]

Hoochie Coochie Man

Ben portal diye buna derim. "Diğerleri gibi" beşpara etmez, dandik değil. Düzenli ve sade. Emeğine sağlık Sinan.
İnadına SMF 1.1.X

ℓσяєиz

sinan güzel portal olmuşta mod siteye verdiysn ve SSI.php kullanıyorsan bunu kabul etmicekler düzeltmeni isticekler gencportal_v1 ssi kullandıgı için uygun gorulmemıstı  bende sources desteklı olarak v2 sini cıkarttım yardımı olacaksa kodlardan alıntılar yapabilirsin (kim alıntı yapmıyorki herkes (bende dahil) ;D

Barış Dokumacı

MY THEMES

The greates enemy will hide in the last place you would ever lock..

[SiNaN]

Quote from: ℓσяєηz on February 20, 2008, 11:53:26 AM
sinan güzel portal olmuşta mod siteye verdiysn ve SSI.php kullanıyorsan bunu kabul etmicekler düzeltmeni isticekler gencportal_v1 ssi kullandıgı için uygun gorulmemıstı  bende sources desteklı olarak v2 sini cıkarttım yardımı olacaksa kodlardan alıntılar yapabilirsin (kim alıntı yapmıyorki herkes (bende dahil) ;D

SSI ile tek alakası PollVote fonksiyonu. Bunun dışında herşey Sources'da.

ℓσяєиz

SSI daki  PollVote yi sourcese taşımanı tavsiye ederim

Barış Dokumacı

MY THEMES

The greates enemy will hide in the last place you would ever lock..

[SiNaN]

Quote from: ℓσяєηz on February 20, 2008, 12:00:22 PM
SSI daki  PollVote yi sourcese taşımanı tavsiye ederim

Taşımaya gerek yok, zaten Sources'da var da niye kullanmamışım anlamadım. :)

Advertisement: