News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Fatal error (Allowed memory size of 5242880 bytes exhausted) hatası

Started by $כђiŹøƒ®ΣиiΛ™, February 25, 2008, 07:33:15 AM

Previous topic - Next topic

$כђiŹøƒ®ΣиiΛ™

siteme 3 gündür yoğun saldırı yapılıyormuş ve hizmet aldığım yer sitemin yayını durdurmuştu.. bugün tekrar açtırdım önleminizi alın diye zorla

ve site açılınca foruma girmeye çalıştığımda

Fatal error: Allowed memory size of 5242880 bytes exhausted (tried to allocate 42020 bytes) in /home/***/public_html/forum/Sources/Subs.php on line 3856

bu hatayı veriyor...

neden bu hatayı vermeye başladı anlamadım..

ve sadece subs.php de değil o hata.

tüm soruces klasöründeki dosyalarda hata veriyor. hepsini yeniden sıfırını attım ama hala hatalı. bu neden olmuş olabilir. bunu nasıl çözeceğim..

2 saattir buna uğraşıyorum.. soruces klaösrünün sıfırını attım ama siteye girmeye çalıştığımda her seferinde başka bir dosyada hata veriyor

ve hata hep aynı

Fatal error: Allowed memory size of 5242880 bytes exhausted (tried to allocate 311296 bytes) in /home/xxxx/public_html/forum/Sources/Load.php(1851) : eval()'d code on line 480

Shean

Fddbey

Quote from: alperuzi on February 23, 2008, 01:36:47 PM
* alperuzi derin bir ah çeker

lütfen dokümantasyon bölümüne bak (tüyo: ayarlari_onar.php)

Bi Bunu dene OlmazSa Sil veritabanını Yedeğini yükLe

$כђiŹøƒ®ΣиiΛ™

sağol arkadaşım. valla ne kadar yardımcı oluyosun öyle ya...

sağol Allah seni başımızdan eksik etmesin.

Fddbey

canım sıkıLıyor bi soru Sordum ama haLen bi yetkiliden makuL bir cevap Alamadım Biri baksın Şu Sordum Soruya bekLiyoz ama bakalım ne zaman cevap gelecek..

$כђiŹøƒ®ΣиiΛ™

neyse arkadaşlar

sorunu en azından ingilizce bölümlerden yarım ingilizcem ile okuyarak çözdüm..

ama bu sefer action larda sorun çıktı.. hersey çalışıyor. konulara mesajlara kategorilere

tiny portal kurulu portal sayfasına giriyorum ama action=forum çalışmıor..

bu neden olmuş olabilir.

lütfen index.template yada boardindex.template yi sıfırıyla değiştir demeyin. yaptım.

ana dizindeki index.php yide değiştirdim olmadı

forum ana sayfası neden gözükmez ki

edit :

bu sorunuda çözdüm. url leri göstermeden kullan seçeneği açıktı. o yüzden forum sayfasına giremiyormuşum

ama reseller paketimde 2 sitem var. birinde çalışıyor bu özellike diğerinde neden çalışmıyor anlamadım..

bu url leri göstermeden kullan seçeneği konularına yazmadık cvp bırakmamıştım. url leri göstermeden kullan çalışmıyor konularının hepsinde mesajım vardır. çözümü izmirli mod arkadaşımız herkese özelle göndermiş nedense.. konuya yazmamış.. halada bu sorunu çözemedim

alqo

Advertisement: