News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

ART-SANAT Teması

Started by TosTos, February 26, 2008, 08:23:28 AM

Previous topic - Next topic

TosTos

Link to the theme

This themes images are original. They are created by me combaning tons of images.There is no copyrighted image. I made this speceially for the theme contest.
Theme has different styles if you check admin/current theme. There are options of chosing logo. Please check admin/current theme.
Demo: http://www.etkiweb.com/dizayn/index.php?theme=23;language=english
user : deneme pass: 999999
If you want to change the logo, you have options. You can modify logobos as in the PSD attached, oryou can use a small logo.gif which is in images folder to see its dimensions.
Turkce: Temanin resimleri orijinaldir. Tonlarca resmin birlestirilmesi ile elde edilmistir. Tema yarisma icin hazirlanmistir. Admin/kullanilan tema bolumunde ki ozelliklere dikkat ediniz. Logo icin isterseniz kucuk logo.gif kullanabilir isterseniz logobos.gif i verdigim PSD ye benzer sekilde editleyebilirsiniz. Gule gule kullanin.
Artik tema isine bu tema yayinlandiktan sonra son veriyorum. Sizlere paylasacagim son temamdir arkadaslar. Ama yayinlaninca alacaksiniz umud ediyorumki
Buyrun buda goruntusu
http://www.etkiweb.com/dizayn/index.php?theme=23;language=turkish
Birileri benim tema konularima heryerde kotu mesajlar atiyor. O birileri artik benim konularimla ugrasmayi biraksin. Sorunlu cocuklarla ugrasacak vaktim yok.

TurkishYouTube.NeT

Hayirli olsun kardesim benim. E artik birak su temalari sende isine bak artik :) . Benide bagimllisi  yapacaksin su smf di, temaydi olaylarin. :) Son bak bu haaa!
This is TosTos's brother. Sometimes, he uses this account. Our webpages are www.etkiweb.com [nofollow] www.sdalforumu.com [nofollow] www.esrarengiz.org [nofollow] and www.esrarengiz.org/lezzetdiyari [nofollow]
Visit our webpages, and enjoy!

TosTos

Tesekkurler aslan brother :)
Arkadaslar tema Firefox ve Mozillaya uyumlu hale getirildi.

Allopa

Sağlıklı zayıflama, Zayıflama yöntemleri , Hızlı zayıflama, diyet programları

TosTos

Quote from: Allopa on February 27, 2008, 06:11:06 PM
Eline sağlık kardeş  ::)
Sende sagol kardes. Bu arada bahsettigim milli temayida verdim SMF e. Biraz kolay bir edit oldu ama bu umarim arkadaslarin hosuna gider. Demo adresi http://www.etkiweb.com/dizayn/index.php?theme=25;language=turkish

Yağız...

TosTos

Eminmisin? Ikisinide kontrol ettim, acaba versiyon farki falan mi var?
Bir sorun yoktu yani, duzeltmistim.

Yağız...

TosTos

Sayfaya tekrar bakabilirimisn?
Login olunca duzeliyor.Yaniz ziyaretci pozisyonunda gorunum bozuluyor. Cozunurlukle alakali dedigin gibi ama anlamadim bu olayi. Bir el atarsan sevinirim kardes, cozelim su sorunu :) Ben baya yogunum, sen bakabilir misin?
Ziyaretci avatarina, alakali birseylere bakiver. Table dolu her tarafi. Dagilmamasi lazim,  hic biryerde genislik ve yukseklik tanimlamadim.
Login icin deneme ve sifresi 999999
Edit: Sunu farkettim, login olunca degil. Anasayfa tusuna basinca dzeliyor olay. Gicik bir sorun neyin nesi ise. Fixed yapmak istemiyorum genisligi.

βluΣ ЯosΣ

Fussilet

hocam son sözü sana yakışmıyor, sen kırılmadan eğilmeden yolunda sabit yürü
sen lazımsın hocam ;)

TosTos

peki kardes senin hatirina yakinda bir temam cikar ozaman :) Ya son diyorum son olsun diyorum da kendimi durduramiyorum
Table-less bir tema geliyor. Bu seferki cok hos, ve cok profesyonel.

Fussilet

gördüm hakkaten dediğin kadar var, ellerin dert görmesin ;)

Alpay

Himm İLk 5 e girmiş Tebrik etmek istedim ancak bir eleştirm olucak umarim kabul edersin grafikleri daha güzel yaparsan daha iyi olur diye düşünüyorum ;)

Advertisement: