Flash-Foruma Entegreli-Çok Kullanışlı Bir "Moderatör Başvuru Formu"...

Started by Arveles, February 29, 2008, 11:41:35 AM

Previous topic - Next topic

KenaNeoN

Quote from: Eleleyiz.Org on February 29, 2008, 05:35:44 PM
Şu an için tek sorunu var, o da mesaj gönderilmesine rağmen "Mesajınız Gönderildi" yazısının çıkmaması..Onu da yarın hallederiz..
b sorun düzeltilmedi sanırım.B u da olursa süper olur
İnsanlar komik, onları anlaman için yeter mimik.
Tek sahipliğimiz bilmem kaç gram et ve içine sığınan kemik.
Onu da toprak alır elde var ölüm, hüzünlü son bölüm !....

KoloRap.org | Kolera Tarzı Rap >>> Güncel Kuvvetmira Portalı
<a href="http://www.kolorap.org" title="Kolera,Sagopa Kajmer,Abluka Alarm,Sago,Sagopa,Kolo,Kuvvetmira,Türkçe Rap,Melankolia,Mic Beatz,KoloRap,Graffiti,Hip Hop" target="_blank">KoloRap.org</a>

sepla

tesekkür güzel yagiz kardes 2010 yilindada seninkini kuraruk da  :)
http://www.gurbetforum.de Bekleriz Banner Takas Yapmak Icin

korsanuydu.com

SMF Pro ALPHA 2.0 RC4 Final Sürümü Yakında!
http://www.forum.birhayaldi.com

Arveles

Quote from: korsanuydu.com on March 01, 2008, 02:23:06 PM
http://korsanuydu.com/index.html/index.php?action=modbasvur  buyur hocam güzel oldu emeğine sağık
Çok güzel olmuş, güle güle kullanınız.. Yanlız yukarıdaki Eğitim Forumu yazısını kaldırmak için interstate-survey-form.xml dosyasını açıp text="Eğitim Forumu Moderatör Başvuru Formu" kısmını kendinize göre düzenleyiniz...
Elveda SMF...

mersindost

Tebrikler.Çok hoş bir paylaşım olmuş.Yalnız  FLA dosyasını da verebilirmisin.İsteyen FLA ile Flash ı editliyebilsin
I Am Simple Machines Hero, Because I LOVE Simple Machines

Arveles

Quote from: mersindost on March 01, 2008, 03:10:31 PM
Tebrikler.Çok hoş bir paylaşım olmuş.Yalnız  FLA dosyasını da verebilirmisin.İsteyen FLA ile Flash ı editliyebilsin
Bu formda edit için fla ya gerek yok, içeriği xml ve php dosyalarından aldığı için bu dosyalara edit yapılabilir. Bence böylesi daha kolay. Güzel düşünceleriniz için teşekkürler..
Elveda SMF...

acemiforum

Eklenti için teşekkürler. Bu eklentinin Mozilla Firefox ve Opera Browser kullanarak bir testi yapıldı mı?

Ben yaptım ve yazılar sağa kayıyor. Tablo genişliğini açarsak biraz belki düzelir.

manaman

www.sitetanit.com Dizin [Yenilendi]

Sizde ücretsiz olarak sitenizi ekleyin.

Purzel

Custom Action modunu paketlerden kurmama ve başarıyla kuruldu mesajını almama
rağmen "Forum seçenekleri"nde bu modun ayarlarını göremiyorum. Nerde yanlış yapmış
olabilirim dersiniz.
Türk Siyaset Forumu. www.ekjii.com Seviyeli siyasetin adresi.

Mr.CoWbOy

Güzel bir çalışma tebrik ederim  ;)

Quote from: Purzel on March 04, 2008, 08:26:47 AM
rağmen "Forum seçenekleri"nde bu modun ayarlarını göremiyorum. Nerde yanlış yapmış
olabilirim dersiniz.

Dil dosyaları olabilir mi ?

Purzel

Quote from: Mr.CoWbOy on March 04, 2008, 09:25:44 PM
Güzel bir çalışma tebrik ederim  ;)

Quote from: Purzel on March 04, 2008, 08:26:47 AM
olabilirim dersiniz.

Dil dosyaları olabilir mi ?

Emin olunki ne dediğinizi anlayamadım. Hangi dil dosyaları ?
Türk Siyaset Forumu. www.ekjii.com Seviyeli siyasetin adresi.

Pяηѕѕ LF

Dil dosyasi yokki kafadan ingilizce ve ingilizce gözüküyor.

normalde forum seceneklerine girdiginizde orda "custom actions" diye cikmasi lazim kaldirin silin ve tekrar kurun. öyle bir deneyin.
1.1.21 Default

Mr.CoWbOy

Quote from: Prenses on March 05, 2008, 06:30:25 AM

normalde forum seceneklerine girdiginizde orda "custom actions" diye cikmasi lazim kaldirin silin ve tekrar kurun. öyle bir deneyin.

Admin panelindegörünmesi için dil eklentileri mutlaka yapılmalıdır :D eğer ingilizce olarak görünüyorsa oralar editlenerek türkçeleştirilir kullanmadığım için net bi şey söylememiştim :)

Pяηѕѕ LF

Quote from: Mr.CoWbOy on March 05, 2008, 07:56:18 AM

Admin panelindegörünmesi için dil eklentileri mutlaka yapılmalıdır :D eğer ingilizce olarak görünüyorsa oralar editlenerek türkçeleştirilir kullanmadığım için net bi şey söylememiştim :)

senin dedigin dogru ama :) ama bu ingilizce iste direk olarak cikiyor ve ingilizce kullaniliyor dil degisimi editlenmeden falan ben o sekilde kullaniyorum türkçesini istemistim ama hic cevap gelmemisti. bilmiyorum benim sansim varda turkcelestirmedendemi gözüküyor bilmiyorum ;).
neyse umarim arkadasa yardimci olunur ve kendine bir cözüm bulunur.
1.1.21 Default

Arveles

Quote from: Mr.CoWbOy on March 05, 2008, 07:56:18 AM

Bu mod dil dosyalarında değişiklik yapmadığı için sizin de değiştirmenize gerek yok..
Elveda SMF...

cyberxghost

OOPS! You forgot to upload swfobject.js ! You must upload this file for your form to work.

swfobject.js bu dosya yok diyor upload yap diyor ama yerinde geriye kaln butun işlemler salam olarak yaptim tek hata bunu verdigi yer

"Go To Page ye basıp  Başvuru Sayfamızı görüntüleyebilir, başvuru sayfamızın adresini alabiliriz."

dediginiz işlemi yapinca verdi

novalgine_plus

arkadaşlar custom action ın modsetting.php ye uygulayacağı kodları manuel verebilirsiniz...

Advertisement: