Flash-Foruma Entegreli-Çok Kullanışlı Bir "Moderatör Başvuru Formu"...

Started by Arveles, February 29, 2008, 11:41:35 AM

Previous topic - Next topic

Evo™

Quote from: novalgine_plus on March 10, 2008, 05:13:38 PM
arkadaşlar custom action ın modsetting.php ye uygulayacağı kodları manuel verebilirsiniz...
Modun içerisinde kodlar var arkadaşım ordan bakabilirsin. modification.xml dosyasının içinde yazıyor.

novalgine_plus

Quote from: єνσℓυтιση™ on March 10, 2008, 06:21:47 PM
Quote from: novalgine_plus on March 10, 2008, 05:13:38 PM
arkadaşlar custom action ın modsetting.php ye uygulayacağı kodları manuel verebilirsiniz...
Modun içerisinde kodlar var arkadaşım ordan bakabilirsin. modification.xml dosyasının içinde yazıyor.

sölediği kod benim modsetting.php yok acaba başka kodumu bulacam ben....

CyberMedya.OrG

arkadaşım ben kurdum cokta hoş oldu kullanıpta bı teşekkur etmemek olmaz eline sağlık sağol.

novalgine_plus

Quote from: CyberMedya.OrG on March 10, 2008, 06:46:29 PM
arkadaşım ben kurdum cokta hoş oldu kullanıpta bı teşekkur etmemek olmaz eline sağlık sağol.

bende daha önceden kurdumda şimdi custom action kuramıorum

CyberMedya.OrG

Quote from: novalgine_plus on March 10, 2008, 06:51:11 PM
Quote from: CyberMedya.OrG on March 10, 2008, 06:46:29 PM

bende daha önceden kurdumda şimdi custom action kuramıorum

Ben Yenı Kurdum Ve Çalıştı Önce Hata Verdi Bazı Modla Çakıştı Sanırım Bı Kaç Isıme Yaramıyan Mod Vardı Kaldırdım Yükledi Ama İlk Bendede Hata Verdi.

Rakaful

Çok güzel bir çalışma kardeşim tebrik ederim.Ben de ilerde kullanabilirim belki (:

Rab'im emeklerini karşılıksız bırakmasın.

bjkfun

Quote from: Eleleyiz.Org on February 29, 2008, 11:41:35 AM
Görünüm:

"http://img407.imageshack.us/img407/1135/dddrk9.png" grafik dosyası hatalı olduğu için gösterilemiyor.

Demo: http://eleleyiz.org/index.php?action=modbasvur

Anlatım: Öncelikle ekte verdiğim dosyaları zipten çıkarıp içinden interstate-survey-form.php adlı dosyayı açıyoruz. Buradaki [email protected] kısmına formun gelmesini istediğiniz mail adresinizi yazıyorsunuz.Daha sonra kaydedip tüm dosyaları forum dizininize atıyorsunuz.Sonra  BURADAN Custom Action modunu paketlerden forumumuza kuruyoruz. Daha sonra admin-forum seçeneklerinden Custom Action ayarlarına geliyoruz. Ayarlarını şu şekilde yapıyoruz:

• Name kısmına: modbasvur yazıyoruz
  • Type kısmında HTML seçili olmalı
  • Page Title kısmına Moderatör Başvuru Formu yazıyoruz
  • Code kısmına şu kodu yapıştırıyoruz:
<center><script type="text/javascript" src="swfobject.js"></script><div id="CC8883823"><b>OOPS! </b>You forgot to upload swfobject.js ! You must upload this file for your form to work.</div><script type="text/javascript">var so = new SWFObject("interstate-survey-form.swf", "interstate-survey-form.xml", "480", "564", "7,0,0,0", "#ffffff");so.addParam("classid", "clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000");so.addParam("quality", "high");so.addParam("scale", "noscale");so.addParam("salign", "lt");so.addParam("FlashVars", "xmlfile=interstate-survey-form.xml&w=480&h=564");so.write("CC8883823");</script>   </center>

• Kaydet e bastıktan sonra sayfa yenilenince altta bulunan  Go To Page ye basıp  Başvuru Sayfamızı görüntüleyebilir, başvuru sayfamızın adresini alabiliriz.
Arkaplan resmini değiştirmek için form_2_3.png dosyasını editleyebilir, ya da başka bir resimle değiştirebiliriz.
   Arkaplan rengi için ise interstate-survey-form.xml dosyasında
bkcolor="0xD0DFEB" kısmını bulup D0DFEB olan  renk kodlarını istediğimizle değiştirebiliriz..
   Yukarıdaki Eğitim Forumu yazısını kaldırmak için interstate-survey-form.xml dosyasını açıp text="Eğitim Forumu Moderatör Başvuru Formu" kısmını kendinize göre düzenleyiniz...

Kolay Gelsin...

NOT: Bu formu hazırlarken hiç bir yerden copy/paste kesinlikle yapılmamıştır ve hiçbir yerine reklam eklenmemiştir..3 saatlik bir emeğin ürünüdür.

aynısını yapdim ama java script i yukledigimde bu sekilde yazı cıkıyor ve tekrarlatıyor ne yapmam lazım

İletinizi yollarken aşıma uğradı. Lütfen geri gidip tekrar deneyin.

cevab verdiginiz icin tesekkur gerek kalmadı farlı bızım de hallettim

DNA27

selam koly gelsin arkadaslar nere gittiysem bi yardim alamadi,m :(
ins bana burdan bir yardim verirsiniz.

söyle bişi yapmak istiyorum yapamadim.. yapacak arkadas varsa bana yapsın lutfen

ben çok sey istemıom lutfen bana yaparmisinz..
Sevda Gelmişse başa artıq kıvırmak boşa sen git o sefdanın arkasından koşa koşa

DNA27

DNA27

artık bu çıkıor ing
OOPS! You forgot to upload swfobject.js ! You must upload this file for your form to work

türkçesi
OOPS! You forgot to upload swfobject.js ! You must upload this file for your form to work

ama kurdum hepsini

EDiT = aaa hepsinde aynıu haha
neye elimi atsm çöküor

DNA27

Arveles

Quote from: DNA27 on April 26, 2008, 03:30:33 PM
bakacak yokme bana neden mail gelmior arkadaslar bunda
mailin nedir? hotmail mi, gmail mi? gmailde sorunsuz çalışıyor..diğerlerinde spam kutusuna atmış olabilir...
Elveda SMF...

akhn

arkadaşım emeğine sağlık gerçekten süper ve sorunsuz çalıştı.. vista temasında..
Allah razı olsun senden..

flamme-deniz

tesekkürler tam aradigim sey.

yaptim ama yukardaki egitim forumu yazisi bir türlü degistmiyor.

Tattoocu_Cartel

hay yaşa sen süper oldu yalniz bir sorun var arkadaşlar

hotmail.com yazarsaniz adminin mail adresini gitmiyor.
gmail uzantılı bi adres açıp onu eklerseniz gayet güzel çalışıyor

http://egemengenclik.com/forum/index.php?action=ModBasvur

paylaşim için çok teşekkürler

citizenerased

yaw dosyayı tekrar verebilirmisiniz tanımlanamayan arşiv sorunu arkadaşlar dosyalar lazım

KeReM @

Quoteçok güzel bir eklenti oldu elinize sağlk. fakat benim bir sorum olacak bu formu doldurup gönderdikten sonra beyaz bir sayfada kalıyor. forumu yolladıktan sonra ana sayfaya yönlenmesini nasıl sağlayabilirz ?

Tamam hallettim güzel oldu :)

Łσя∂_мι∂ηιнт™

İletinizi yollarken aşıma uğradı. Lütfen geri gidip tekrar deneyin.

SÜREKLİ BU UYARIYI VERİYOR ????????
|  hxxp:www.cineturk.co.cc [nonactive] | hxxp:www.krallord.com [nonactive] |

DİZİ,FİLM,MP3,WAREZ,DİNİ,ÖDEV,KÜLTÜR,SANAT,EGLENCE,GIRGIR,SAMATA :D BURADA

Alixcan

Öncelikle Elinize Sağlık Ama ,
Sorunsuz Kurdum Dosyayı Ama Mail Atmıyor Gönder dediğimde Beyaz Sayfa Cıkıyor Sebebi Ne Olabilir

Advertisement: