News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Odredjeni modovi mi trebaju

Started by nirre, March 02, 2008, 10:57:47 AM

Previous topic - Next topic

nirre

Zelim da sa ovog foruma "ukradem" odredjene stvari

1.Kako da napravim da vijesti se nalaze iznad board-a,onako odvojene u imaju odredjeni efekat?(nadam se da ste razumeli)

2.Kako da napravim(tj koji mod) da kada otvorim odredjeni forum pri vrhu pise "nirre i 0 gostiju pregleda ovaj forum"?

3.I kako da onaj dio na kraju(prijatelji foruma) odovjim onako ii tu stavljam banere?

Waske

1. To ti je u panelu, pa Trenutna tema - Prikaži pretapač vesti na početnoj stranici foruma !

2. To je u panelu ne znam tačno gde ... potraži malo

nirre

Nasao sam oboje,sada jos samo onaj zadnji dio

***Teh GodFather***

U index.template.php teme koju koristiš nadji

// Show the "Powered by" and "Valid" logos, as well as the copyright. Remember, the copyright must be somewhere!

I dodaj pre toga

// Prijatelji foruma
echo '
<table border="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="4" class="bordercolor">';

echo '
<tr>
<td align="center" class="titlebg" colspan="2">Prijatelji foruma</td>
</tr>
<tr>
<td class="windowbg" width="20" valign="middle" align="center">
<a href="http://tomahawk.110mb.com" target="_blank">Tomahawk crew portal</a>
</td>
</tr>
</table>';


Ovo sam ja na brzinu napisao, valjda ćeš skontati šta sam uradio...

nirre

odradjeno i to

a sada me brine nesto drugo,odradio sam na dnu sajta onaj copyright vezan da je svako odgovoran za svoju poruku bla bla bla i u operi je sve ok tj fino pise a kada otvorih iz IE da provjerim,text je ispisan tako da je svaka rijec jedna ispod druge pa se stranica razvukla u nedogled


nirre



MarkoWeb

za pocetak mozes da probas da iz "TD"-a izbacis ono 'width="20"'

nirre

e sada je ok
ja se ne razumijem u to nego sam iz ovog dijela sto mi je Kum rekao za "prijatelja sajta" nekako smutio za ovo pa je zato bilo viska width="20"

panker

Evo ubacio i ja ovaj kod samo sam ga malo izmenio ;)

nirre

Ljudi sada mi treba sledeca pomoc

Zelim da postavim Hitrang ikonu na dnu sajta(dobio sam kod od hitranga) i zelim da mi slicica stoji pored onog "powered by SMF bla bla" i da je sve centrirano a ne kao meni sada ovo powered by je sa desne strane

panker


nirre

registruj se na hitrang i imaces kod za tvoj sajt

panker


panker

E ma radi ko podmazano samo ga trebas lepo ubaciti i naci pravo mesto!

Advertisement: