News:

Bored?  Looking to kill some time?  Want to chat with other SMF users?  Join us in IRC chat or Discord

Main Menu

Slika iz attachmenta kao thumbnail

Started by Waske, March 01, 2008, 08:40:01 PM

Previous topic - Next topic

Waske

Može li pomoć kako da mi slika koja se priloži uz poruku - attachuje bude thumbnail, nadam se da znate na šta mislim ...

nirre

Ako sam te ja shvatio sta pitas onda je rjesenje
admin->Priložene datoteke i avatari->Podešavanja priloženih datoteka->i cekiras Promeni veličinu slikama pri prikazivanju ispod poruke:

Waske

Ako misliš na ovo Promeni veličinu slikama pri prikazivanju ispod poruke: to mi je štiklirano .

Evo još jednom ako me nisi razumeo, znači : Kada neko priloži uz text sliku, vidi se samo naziv slike, a nema ona mala sličica ili ti thumbnail !!!

nirre

E pa onda vidi je li ti cekirano Prikaži slike priloženih datoteka ispod poruka:

Waske

Quote from: nirre on March 02, 2008, 10:43:56 AM
E pa onda vidi je li ti cekirano Prikaži slike priloženih datoteka ispod poruka:
Oboje mi je štiklirano !!!

nirre


Waske

Probao sam to, ali mi uopšte nema tog prvog koda u display.php !!!

MarkoWeb

to bi trebalo da je za 1.0.8 a ne 1.1.4 ;)

Waske


panker

E a kako ja da ubacim pecat za svaku sliku koja se ubaci da sa strane pise moj tekst?

MarkoWeb

Quote from: Waske on March 03, 2008, 08:20:57 AM
Quote from: Marko_ on March 03, 2008, 05:41:30 AM
to bi trebalo da je za 1.0.8 a ne 1.1.4 ;)
Pa reci šta da uradim ...
Za pocetak trebas detaljno pregledati acp.

Quote from: panker on March 03, 2008, 08:24:49 AM
E a kako ja da ubacim pecat za svaku sliku koja se ubaci da sa strane pise moj tekst?
http://www.trap17.com/index.php/watermark-image-simple-php-script_t36015.html

Waske

Našao sam negde da zamenim onaj kod u Source/Display.php  ali nema mi tog koda tamo ...


Advertisement: